ÇATI USTASI FORUM

ÇATI USTASI FORUM

ÇATI USTASI FORUM

           Çatı ustası forum, çatı işleri yapan ve çatı işi yaptıran insanların bir araya geldiği internet siteleridir. Bu sitelerde çatı firmaları veya ustaları verdikleri hizmetlerin içeriğini anlatarak müşteri kazanmaya çalışır. Müşteriler ise mevcut ihtiyaçları için kendilerine en cazip gelen hizmet teklifini ararlar. Ancak bu sitelerde çatı sektöründeki bazı firmalar veya ustalar sebebiyle sorun yaşamış, hizmet kalitesi konusunda memnun kalmamış müşterilerin beyanları yanında, yaptırdığı işten çok memnun kalan müşterilerin görüşleri de yer alır.

Ancak her çatı firması çatı ustası forum sitesi açacak kadar hizmetine ve hizmet kalitesine güvenmez. Bu yüzden çatı ustası forum sitesi sayısı bir yada ikiyi geçmez. Böyle bir cesareti gösterebilen, müşterilerin teşekkürü yanında şikayetlerine de değer veren, eleştirilerden yola çıkarak hizmet kalitesini artıran, şikayet eden müşterilerin sorunları ile ilgilenen firma bulmak neredeyse imkansızdır.

Çatı sektöründe yer alan kötü niyetli kişi yada firmalar yüzünden mağdur olan insanlar olduğunu maalesef biz de duyuyoruz. Ancak bu konuda kendi hizmetlerimiz konusunda bir güvence vermek ve işimizi hakkıyla yapmak dışında elimizden bir şey gelmiyor. Biz sadece yaptığımız ve yapmayı taahhüt ettiğimizden işten sorumluyuz. Yine de müşterilerimizin görüşleri, önerileri veya olası şikayetlerini on-line öğrenmek ve buna göre hareket etmek için kendi firmamız adına çatı ustası forum sahifemizi açtık. Bizimle çalışan yada çalışmak isteyen herkesle internet üzerinden iletişim kurduğumuz, fikir alış verişinde bulunduğumuz, hizmetlerimiz hakkında bilgi verdiğimiz sitemizi ziyaret etmeniz bizi memnun edecektir.

Kaliteli ve misyon sahibi firmalar için müşteri memnuniyeti ve müşterilerin görüşleri her zaman çok önemlidir. Çalıştığı sektörde kalıcı olmak isteyen ve tavsiye edilen bir marka olma amacını taşıyan her firmanın odağı müşterilerdir. Biz de uzun yıllardır hizmet verdiğimiz bu sektörde daha uzun yıllar faaliyet göstermek için müşterilerimizin görüşlerini önemsiyoruz. Sizlerle ve değerli görüşlerinizle birlikte hem çatılarınıza çözümler getiriyor hem de ortak bir akılla hareket etme imkanı buluyoruz. Bizimle görüşlerinizi paylaşmanızdan, talep ve önerilerinizi dile getirmenizden çok büyük mutluluk duyacağımıza emin olabilirsiniz.

HİZMETLERİMİZDEN BAZILARI

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonHEMEN ARA
web tasarım