ÇATI SERVİSİ

ÇATI SERVİSİ

ÇATI SERVİSİ

              Çatı servisi, çatı işleri ile ilgili her konuda hizmet veren her ihtiyacınızda her an ulaşabileceğiniz firmaların genel ismidir. İyi bir çatı servisinin en önemli özelliği zaman ve iş farkı gözetmeksizin, mevsimsel şartları bahane etmeden, mümkün olan her uygulamayı ihtiyacınız olan her an size sunabilmesidir.

Çatı servisi, çatı konusunda deneyimli en az birkaç ustanın çalıştığı, ekip çalışmasının yapıldığı, işlerin hızlı ve profesyonel gerçekleştirildiği hizmet firmasıdır. Bu anlamda iyi bir çatı servisi, iyi ustalarla çalışmak, her türlü ekipmana sahip olmak, 7/24 ulaşılabilir hizmet vermek, her çeşit malzeme ile çalışabilmek konularında yetkin olmalıdır. Çatı servisi işin büyük küçük olduğuna bakmaksızın müşteri memnuniyeti için görev bilinci ile hareket etmelidir. Acil durumlarda her an ulaşılabilir olmalı ve sorunları pratik şekilde en kısa zamanda çözebilecek donanıma sahip olmalıdır.

Çatı işleri yapan firmalarla çatı işleri ile birlikte çatı servisi hizmeti veren firmalar birbirinden farklıdır. Her çatı firması çatı servisi hizmet birimi oluşturmaz. Çatı servisleri ani gelişen her türlü sorunda her an ulaşabileceğiniz nitelikte kişilerden oluşur. Örneğin rüzgar sebebiyle uçan ve binaya zarar veren bir çatıdan kaynaklanan sorunun acil çözümü gerekiyorsa veya çatı tahliye borularındaki tıkanıklık sebebiyle taşan sular binaya zarar vermeye başlamışsa anında gelerek gerekli müdahaleleri yapabilen ekipler gerçek anlamda çatı servisleridir.

Çatı servisi aynı zamanda çatı işleri ile ilgili projeler yapan, sistemli ve düzenli bir şekilde uygulama gerçekleştiren profesyonel çatı ustalarından oluşur. Acil müdahale gerektiren durumların dışında çatı ile ilgili her türlü işlemi de yapan bu ustalar, alanlarında deneyim sahibi uzman kişilerdir.

İyi bir çatı servisi hizmeti deneyimli bir ekip gerektirir. Firmamızın ekibi alanında tecrübe sahibi, çatı uygulamaları konusunda uzmanlaşmış kişilerden oluşmaktadır. Projelendirilerek yapılan işlerin yanı sıra acil durumlarda çatı servisi hizmetlerimiz de bulunmaktadır. Çatı ile ilgili her konuda kaliteli ve ekonomik hizmetlerimiz ile İstanbul halkının daima yanındayız. Gece gündüz ve her mevsim çatı ile ilgili her konuda bize ulaşabilir, teknik destek ve hizmet alabilirsiniz. Çatılar bizim işyerimizdir.

HİZMETLERİMİZDEN BAZILARI

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonHEMEN ARA
web tasarım