Çatı Membran Kaplama Üsküdar

Çatı Membran Kaplama Üsküdar

Çatı Membran Kaplama Üsküdar

         Çatı membran kaplama Üsküdar ilçesinde verdiğimiz profesyonel hizmetler arasındadır. Çatı membran kaplama Üsküdar işlerinizde en ekonomik ve kaliteli hizmeti almak için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Çatı membran, çatı örtüsü olarak kullanılan malzemelerden biridir. Ülkemizde geleneksel çatı kaplama malzemesi olan kiremitin yerini son yıllarda membran almaya başlamıştır. Hafif, kolay uygulanan, dayanıklı ve dekoratif olması sebebiyle tercih edilen membran çatı kaplama, aynı zamanda ekonomik ve çeşitli renk seçenekleri ile cazip bir alternatif olmuştur.

Kiremit çatıların yerine membran yaptırmak veya binasına yaptıracağı yeni çatının membran olmasını isteyen müşterilerimizin bu ürünü tercih etmelerinin sebebi kiremite göre daha kullanışlı olmasıdır. Kolay bulunan, ucuz ve kullanışlı bir ürün olan kiremit aynı zamanda birkaç yılda bir bakım ister. Kiremit çatıların iki – üç senede bir aktarılması gerekir. Aksi takdirde hava şartlarından etkilenerek kırılan kiremitler su sızıntılarına ve ısı kayıplarına sebep olabilir. Genellikle eski binalarda kullanılan kiremit kaplama iyi bir yalıtım sağlaması ve hafif olması sebebiyle hala tercih edilen çatı kaplama ürünleri arasında olsa da yerini yavaş yavaş membran kaplamaya bırakmış durumdadır.

Membran sözlük anlamı itibariyle dış yüzeyi kaplayan ve koruyan katman anlamındadır. Hem tıp hem de biyoloji biliminde de kullanılan membran kelimesi, yeni nesil çatı kaplama ürünlerinden birinin ismine de esin kaynağı olmuştur.

Binaların su ile temasını ve su sızıntılarını önlemek için kullanılan malzemelerin genel ismi olarak karşımıza çıkan membran aynı zamanda çatılarda da kullanılan popüler bir üründür. Membran kaplama hem ısı hem su yalıtımı sağlaması ve dayanıklı bir ürün olması sebebiyle çatılar için en doğru seçimlerden biridir.

Çatı membran kaplama Üsküdar bölgesi için doğru bir seçimdir. İster çok yıllık ister yeni bina olsun, çatıların membran malzeme ile kaplanması halinde yağmur veya kar sebebiyle yaşanan su sızıntıları ve rutubetin önlenmesi ve ısı kayıplarının engellenmesi mümkündür.

Uzun süredir Üsküdar bölgesinde çatı hizmetleri veren firmamızın profesyonel membran kaplama uygulamaları için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

 

 

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonHEMEN ARA
web tasarım