ÇATI PENCERESİ TAMİRİ

ÇATI PENCERESİ TAMİRİ

              Çatıların tamiri yapılırken ya da çatı örtüsü üzerinde yapılacak bir uygulamada rahatça çatıya çıkmak için tüm çatılarda bir çatı penceresi bulunması gerekir. Çatı pencereleri çatıdaki arızaların tespit edilebilmesi bakımından da önemlidir. Ayrıca baca temizliği, uydu anten kurulumu, çatı oluklarında yaşanan sorunların giderilmesi gibi sorunlarda da çatıya rahatça çıkılmasını sağlayan kısımlardır.

Çatı pencereleri çatının özelliği ve inşasına uygun malzeme ve şekillerde yapılır. Çatı penceresi yapılırken dayanıklı ve çatı örtüsü ile uyumlu olmasına dikkat edilmelidir. Ayrıca çevresinin izolasyonunun da iyi yapılması şarttır. Aksi takdirde çatının altına su sızmasına ve soğuk girmesine sebep olur. Diğer yandan yağan kar veya dolunun ağırlık ve çarpmasına da dayanıklı malzemelerden yapılması en doğrusudur.

Çatı penceresi tamiri de çatı tamiri gibi ustalık isteyen bir iştir. Çatı konusunda yeterli bilgiye sahip olmayan, çatının yapısal özelliklerini bilmeyen kişilerin çatı penceresi tamiri yapması doğru değildir.

Uzun yıllardır çatı sektöründe faaliyet gösteren firmamız, çatı ile ilgili her konuda olduğu gibi çatı penceresi tamiri konusunda da profesyonel hizmet vermektedir. Sıfırdan çatı kurulumu da dahil olmak üzere, çatı tamiri, çatı tadilatı, baca tamiri, çatı oluk ve derelerinin tamiri, çatı izolasyonu, asansör kulesi yapımı, asansör kulesi tamiri, çatı aktarma gibi çatı ile ilgili her konuda hizmetlerimiz bulunmaktadır.

Kadromuzu uzun yıllardır sektörde faaliyet gösteren ustalardan oluşturduğumuz için tüm işlerimizden müşterilerimizin memnuniyeti ve teşekkürü ile ayrılmaktayız. Gerekli teknik ekipman ve son teknoloji cihazlarla çalışan ustalarımız iş güvenliği konusunda da bilgi ve tecrübeye sahiptir. Uygun fiyatlarımız ve kaliteli malzemelerimiz ile çatı hizmetlerine farklı bir anlayış geliştirdik. Her türlü çatı ve malzeme konusunda deneyimli personelimiz, işe özel geliştirdikleri projelerle kısa zamanda işleri teslim ederek müşteri memnuniyetini sağlamaktadır.

Çatı işleri tecrübe ve özen ister. Çünkü çatı konusunda yapılacak bir hata yada ihmal bir kış geçtikten sonra tüm açıklığı ile ortaya çıkarak ustasını utandırır. Bunun bilincinde olan firmamız işlerinde azami özen ve sorumluluk ile çalışmaktadır. Çatı penceresi tamiri işlerinizi de diğer tüm çatı işleriniz gibi bize emanet ediniz ve kaliteli hizmetle tanışınız.

HİZMETLERİMİZDEN BAZILARI

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonHEMEN ARA
web tasarım