Hazır yüzme havuzu fiyatları, havuzun büyüklüğüne, ürünün markasına, havuzun yerleştirileceği zeminde yapılacak çalışmaya, çevre düzenlemesine göre değişiklik göstermektedir.

Hazır yüzme havuzları çeşitli malzemelerden üretilmektedir. Genellikle polikarbon, prefabrik, kompozit gibi isimlerle anılan bu ürünler, son yıllarda her türlü inşaat işinde en çok tercih edilen hammaddeler arasındadır. Ancak hepsinin ortak özelliği su yalıtımı ve mukavemet konusunda üstün özelliklere sahip olmalarıdır. Ekonomik ve uygulaması kolay ürünler olan hazır yüzme havuzları, özellikle yazlık evlerde ve özel işletmelerde alanlarda kullanım ve inşa kolaylığı sağlar. Otellerde, kaplıcalarda, yazlıklarda, bahçeli evlerde tercih edilen hazır yüzme havuzları, uzun süre formunu kaybetmeden kullanım sağlamaları sebebiyle de son yıllarda her yerde karşımıza çıkmaktadır. Kısa bir süre içinde inşa edilerek kullanıma hazır hale gelen hazır yüzme havuzları, aydınlatma ve filitrasyon konularında da betonarme yüzme havuzları kadar konforlu bir kullanım imkanı sunmaktadır. Kimyasal maddelere, suyun basıncına, ısı değişikliklerine, her iklime ve UV ışınlarına karşı dayanıklı özellikleri ile de avantajlıdır.

Hazır yüzme havuzları özellikle su sızdırmazlığı konusunda betonarme havuzlardan daha verimli sonuçlar sağlar. Genellikle monoblok olarak üretilen hazır yüzme havuzları, bu sayede uzun yıllar su sızıntısı konusunda güvenli ve garantili ürünlerdir. Hijyenik ve yosun tutmaz özellikli olanları da bulunan hazır yüzme havuzları ile fayans havuzlarda ortaya çıkan derz arası yosun tutma olayı görülmez. Malzemenin özelliği gereği elektriğe karşı yalıtkan olması güvenlik açısından avantaj sağlar. İstenilen her renkte üretilebilen hazır yüzme havuzları ile ortamla uyum kolaylığı da sağlanmaktadır.

Onlarca şekil ve istenilen metrajda üretilen hazır yüzme havuzları ile kısa zamanda ve ekonomik fiyatlara yüzme havuzu sahibi olmak mümkün olmaktadır. Hazır yüzme havuzu fiyatları büyüklüğe, ürünün özelliğine ve markasına göre değişmektedir.

Hazır yüzme havuzu konusunda uzman bir kadro ile çalışılan firmamızda dilediğiniz özellik ve büyüklükte hazır yüzme havuzu inşası yapılmaktadır. İstediğiniz büyüklük ve modelde vereceğimiz sipariş ile fabrikasında monoblok olarak hazırlanıp gelen havuzun yerleştirilmesi, elektrik, tesisat ve çevre düzenleme işleri de tarafımızdan gerçekleştirilmektedir. Hazır yüzme havuzu fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için bizimle irtibata geçiniz.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonHEMEN ARA
web tasarım