Kadıköy Çatı Firmaları

Kadıköy Çatı Firmaları

Kadıköy Çatı Firmaları

Yaklaşık 453.000 nüfusu ile İstanbul’un en kalabalık ilçelerinden biri olan Kadıköy , bununla doğru orantılı olarak hizmet sektöründe bir çok farklı kolda bir çok farklı firmaya da ihtiyaç duymaktadır. Bu hizmet sektörlerinin başında ise Çatıcılar gelmektedir. Kadıköy çatı firmaları açısından şanslı ilçelerimizden birisidir. Kadıköy çatı firmaları olarak arama yaptığınızda bir çok çatı firması bulabilirsiniz. Tabii ki maalesef her sektörde olduğu gibi bu sektörde de yeri yurdu bilinmeyen merdiven altı tabiri ile hizmet veren çatı firmalarıda mevcuttur. Kadıköy’de çatı firması arıyorsanız bizler sizler için en doğru tercih olduğumuzu gerek her an ziyaret edebileceğiniz ofisimiz gerek sitemizdeki referanslarımız ile gönül ferahlığı ile söyleyebiliriz. Çatı konusunda A’dan Z’ye her konuda uzman çatı ustaları ve profesyonel ekipmanları ile hizmet veren şirketimiz aynı zamanda yapmış olduğu tüm işlerde garanti vermektedir.

 

Kadıköy çatı firmaları arasında neredeyse en eskilerinden biri olarak yaptığımız işi saygımızla tanınmaktayız. Çok büyük bir gönül ferahlığı ile tüm referanslarımızı tüm isteyenler ile paylaşabiliriz. Sizin işinizden ziyade biz her işi kendi işimiz olarak görmekte ve bu mesleği tüm arkadaşlarımız ile severek yapmaktayız. Eğer bir işi sevmeden yapıyorsanız şayet o işte ne kadar uzman görünürseniz görünün mutlaka bir yerlerde problem yaşanır. Biz her çıktığımız çatıyı kendi çatımız olarak gördüğümüzden azami özeni göstermekteyiz. Hizmet sektörünün en büyük reklam pazarlama aracının kulaktan kulağa pazarlama olduğunu bildiğimizden ve bu misyonda yola devam ettiğimizden uzun yıllar aynı mekanda çatı hizmeti vermeye devam etmekteyiz.

 

Çatı firması olarak aynı zamanda çatı ile ilgili tüm soru ve sorunlarınızı bize anlatabilirsiniz. Bu size iş yapacağız anlamına gelmez bizim için. Size doğru bir şekilde yardım edersek sektörümüze de yardım ettiğimizi bilmekteyiz . Sadece kendi işimizin değerini değil sektörümüzün de değerini arttırmak bizim boyun borcumuz olarak düşünmekteyiz ve bu yolda ne gerekiyorsa yapmaktayız. Bizler alın terimiz ile hak ettiğimiz paranın peşinden koşan bir çatı firması olarak sizlere alanımızda en kaliteli hizmeti vermek boynumuzun borcu olarak hissetmekteyiz.

Çatı Ustaları Kadıköy

Çatı Ustaları Kadıköy

Çatı Ustaları Kadıköy

Çatı Ustaları Kadıköy bölgesinde çok aranan ustalar arasında yer almaktadır. Çatı olan her yerde olası bir çatı problemi riski de bulunmaktadır. Çatı ustaları bu durumda her türlü probleme karşı hazır bulunmak zorundadır. Çatı ustaları bu sıfatı alabilmek için öncelikle bazı yetki belgelerine ihtiyacı vardır. Her önüne gelen çatı ustası olamaz. Sizde her önüne geleni çatı ustaları diye çatınıza çıkartıp iş yaptıramazsınız. Eğer işinin ehli olmayan bir çatı ustası çatınıza çıkar ve umulmadık bir iş kazası yaşarsa bunda sizin de büyük sorumluluğunuz olur. Bunları sizi korkutmak amacıyla değil bilinçlendirmek amacıyla yazdığımızı biliniz. Eğer çağırdığınız çatı firması bu belgelere sahip iş güvenliği konusunda gerekli uygulamaları uyguluyorsa gönül ferahlığı ile çalışabilirsiniz. Kadıköy çatı ustaları olarak arama yaptığınızda işinin ehli bir çok firma bulabilirsiniz. Peki bunların işinin ehli olduğunu nereden bileceksiniz. Aynası iştir kişinin lafa bakılmaz sözünü zannedersek bir çoğunuz bilirsiniz. Hizmet sektöründe de bu şekildedir. Yaptığımız işler paylaştığımız referanslardan rahatlıkla bizler için bir ön fikriniz olacaktır.

 

İş güvenliği tüm hizmet alanlarında olduğu gibi bizim sektörümüzde de çok önemlidir. Çatıda , çatı ustaları her türlü kaza ihtimaline açık çalışmaktadır. Bazen kuşlar bile çatıcılar için büyük riskler yaratabilirler. Bu sebeple bizler öncelikle kendi can güvenliğimiz sonrasında ise müşterilerimizi zor duruma düşürmemek amacıyla gereken tüm güvenlik önlemlerini almaktayız. Bu şekilde bizlerde her ne kadar çatıda da olsak ayaklarımız sağlam zemine basılı olarak iş yapmaktayız. Çatı ustası çatıya çıktığında hem işinin ehli olmak hem kafasının rahat olması gerekmektedir. En ufak bir hata veya dalgınlık geri dönüşü olmayan büyük kazalara yol açabilir. Biz bunun bilincinde olarak çatı ustalarımızı sadece iş konusunda değil her konuda eğitim vererek yetiştirmekteyiz. Bu şekilde müşterilerimize en doğru hizmeti verdiğimize inanıyoruz. Kadıköy çatı ustaları olarak işimizi önemsiyoruz , çatı ile ilgili tüm yenilikleri yakından takip ederek hem işimizi kolaylaştıracak hem de müşterilerimize faydalı olacak tüm yenilikleri bünyemize katıyoruz. Kendisini yenilemeyen tüm firmaların bir gün sektörden yok edip gideceğinin farkında olarak işimiz ile ilgili tüm gelişmeleri yakından takip ediyoruz.

Çatı Yapımı Kadıköy

Her binanın, kendisini özellikle yağmur ve kara karşı koruyan bir çatıya ihtiyacı vardır. Yağmur suyu ve özellikle kar binaların korkulu rüyasıdır. Eğer bu su bir şekilde binaya ulaşırsa binayı içten içe çürüterek ciddi zararlar verebilir. Bunun için ne yapmak lazım öncelikle binalar inşaa edilirken çatı hesaplamalarının iyi yapılması, bununla birlikte iyi bir çatı ustası ile kaliteli malzemeler kullanılarak çatı yapılmasında fayda vardır. Çatı yapımı Kadıköy diye arama yapıyorsanız şayet ya yeni bir çatıya ihtiyacınız var demektir yada eski çatınızın yenilenme zamanı gelmiştir. Her şeyin bir ömrü olduğu üzere çatılarında kullanılan malzemeye göre bir ömrü vardır. Bu sebeple bir çok çatı yaptıran müşterimiz mevcut çatılarını yenilemek üzere bize başvurmaktadır.

 

Yeni çatı yapımı Kadıköy bölgesindeki kentsel dönüşümden dolayı çok rağbet gören bir işlemdir. Kadıköy Çatı firması olarak sizlere bu konuda hizmet vermekten mutluluk duyarız. Herkes kendi yaptığı işte uzmandır. Bir tesisatçı nasıl bir çatıyı yapamayacaksa bir çatıcıda tesisat işlerini yapamaz. Biz Kadıköy’ün en eski çatıcılarından biri olarak çatı konusunda bir çok alanda sizlere hizmet vermekteyiz. Bunu referanslarımızdan da görebilirsiniz.

 

Yeni çatı yapımı veya yeniden çatı onarımı ve yapımı tamamıyla mühendislik bilgisi istemektedir. Öncelikle yapıya uygun bir çatı seçilmelidir. Sonrasında bölgeye göre çatı eğimi , kullanılacak malzeme belirlenmelidir. Çatı yapımı yapılırken çatı izolasyonuna maksimum özen gösterilmelidir. Çatı yapımı masraflı bir işlem olduğunu biliyoruz. Bir çok müşterimiz Kadıköyde çatı yapımı ile çok değişik fiyatlar ile bize gelmektedir. Her işin bir hak edişi vardır. Özellikle yeni bir çatı yaptırılırken detaylara önem gösterilmelidir. Kullanılacak bütün malzemeler net olarak markaları ile birlikte çıkarılmadır. Bunun yanı sıra uygulamanın nasıl yapılacağıda önemli unsurlar arasında yer almaktadır. Bunun sonrasında ise verilen garanti önemlidir. Firmamız yeni yapılan çatılarda 5 yıla kadar yazılı garanti vermektedir. Sadece yeni yapılan çatılarda değil tüm işlerimiz sözlü değil yazılı garanti kapsamındadır.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonHEMEN ARA
web tasarım