Çatı Temizliği Kadıköy

Çatı Temizliği Kadıköy

Çatı Temizliği Kadıköy

Çatı temizliği, çatılarda en çok ihtiyaç duyulan ve düzenli bir şekilde yapılan bir işlemdir.  Çünkü eğer çatınız zamanında temizlenmez ise çatı üzerinde biriken pislikler zamanla çatının giderlerini tıkayacaklardır. Bundan dolayı çatınızın üzerinde su birikecektir. Su bir şekilde zamanla kendisine çatının zayıf noktalarından bir yol çizerek binaya doğru akacaktır. Bu durumda ise binanız nemden dolayı zarar görecektir. Aslında bir çok kişinin önemsemediği çatı temizliği Kadıköy gibi kıyı semtlerinde daha çok büyük önem taşımaktadır. Sahil kenarında yer alan binaların çatıları ise martı gibi bir çok iri kuş türünün uğrak yeri olmaktadır. Kuş pislikleri ile diğer pisliklerin karışması ile önce çatı olukları sonra bir çok alan tıkanmaktadır. En azından yılda bir kere çatı temizliği yaptırırsanız olası tıkanmalara karşı çatınızı korumuş olursunuz.

Çatı temizliği Kadıköy diye arama yaptığınızda bir çok çatı firması karşınıza çıkacaktır. Bunlar arasında seçim yapmakta zorlanabilirsiniz. Çatı temizliği kolay gibi görünse de her işte olduğu gibi bu işide işinin ehli kişiler yapmasında fayda vardır. Çatı temizliği için çatıya çıkan ustaların tüm güvenlik kurallarına harfiyen uyarak ne sizi nede kendini tehlikeye atmaması gerekmektedir. Özellikle çatı kenarlarında bulunan çatı oluklarındaki temizlik işleri oldukça zorlu ve bir o kadar da dikkat gerektiren bir işlemdir. Çatı temizliği ustası olmayan bir çok kişinin çeşitli kazalarda zarar duyduğunu üzülerek duymaktayız. Ayrıca çatı temizliği yapılırken özellikle çatı oluklarılarında duruma göre özel kimyasallar kullanılmaktadır. Doğru kimyasal doğru oranda kullanılmazsa şayet yarar yerine zarar verebilir.

Çatı temizliği yapılırken genelde kiremitler üzerinde gezinildiği için dikkat edilmelidir. Kaç yapayım derken göz çıkartılmamalıdır. Çatı temizliği yaparken aynı zamanda çatınızda genel bir kontrol geçer. Bu sayede kırık kiremitler varsa değiştirilir, izolasyon ile ilgili sıkıntı doğurabilecek alanlar gözden geçirilerek gerekli önlemler alınır. Bu tip ön kontroller emin olun ki sizi ileride doğabilecek büyük sıkıntılardan kurtaracaktır. Firmamız her türlü çatıda temizlik işlemi yapabilmektedir. Aynı zamanda çatı üzerinde olası problemlerde tarafınıza rapor edilmektedir.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonHEMEN ARA
web tasarım