Ses Yalıtım Malzemeleri Fiyatları

Ses Yalıtım Malzemeleri Fiyatları

Ses Yalıtım Malzemeleri Fiyatları

Ses yalıtım malzemeleri fiyatları malzemenin cinsine, işlevine, kullanım alanlarına göre değişkenlik göstermektedir. Firmamızdan yapacağınız toplu alışverişlerde özel fiyatlarımızdan yararlanmak için bizimle iletişime geçmelisiniz. Malzemenin tavan, zemin, duvar, ses odaları, çatı gibi farklı kullanım alanlarında kullanıldığını düşünerek her malzemenin fiks bir fiyata sahip olmasının mümkün olmadığı ortaya çıkmaktadır. Aynı tip malzemelerde dahi malzemenin kendi içerisinde çeşitlere ayrılmış olmasından kaynaklı olarak fiyat farklılıkları oluşmaktadır. Örneğin, akustik malzemenin, yanmaz akustik sünger,  yanmaz akustik piramit, yanmaz akustik yumurta, yanmaz akustik special, yanmaz akustik labirent, yanmaz akustik düz, bariyerli yanmaz akustik, renkli akustik pan, akustik kumaş panel, akustik ses emici kumaş, akustik ahşap pan, akustik karo halı, pvc tabanlı akustik halı gibi kendi içinde de çeşitleri bulunmaktadır. Bu çeşitlerin hepsi kalınlıklarına ve uzunluklarına göre ayrı ayrı fiyatlandırılmaktadır. Ayrıca bu ürünlerin bazıları için kendinden yapışkanlı çeşitleri de bulunmakta ve ürün fiyatına artı olarak eklenmektedir.

Ses yalıtım malzemeleri fiyatlarımız hakkında bilgi almak isteyen müşterilerimize öncelikle malzemenin hangi alanda kullanılacağı sorusu yöneltilmektedir. Bu sorunun cevabı bilindikten sonra, ne kadar malzemeye ihtiyaç duyacağı, yanında yardımcı malzeme talep edip etmediği soruları da sorulduktan sonra müşterimizin ihtiyacı olan ürünün fiyat bilgisi çıkartılarak kendisine söylenmektedir. Müşterilerimiz geniş bir piyasa araştırması yaparak fiyat alarak farklı firmaların ürün ve hizmetlerini inceleyerek ürün alımına karar vermektedir. Bu sebeple ürünlerimiz ile ilgili yapmış olduğumuz kampanyalardan müşterilerimizi haberdar etmek üzere web sitemize üye olunurken bırakılan cep telefonu bilgisine müşteri onayı dahilinde kampanyalı fiyat bilgileri gönderilmektedir.

Ses yalıtım malzemeleri fiyatları birçok firmada farklılık gösterebilmektedir. Bu da firmaların serbest piyasa rekabeti içerisinde müşterileri ile olan ilişkileri ile doğru orantılıdır. Bazı firmalar fiyatları çok aşağıda olan ürünlerin satışını gerçekleştirmektedir. Burada bir durup düşünmekte yarar vardır. Piyasanın oldukça altında olan fiyatlardaki ürünler genel olarak orijinal olmayıp, muadil ürünlerdir. Dolayısı ile ses yalıtımında tam randıman vermeyen ürünlerin alınması sebebi ile tam olarak bir ses yalıtımından bahsedilemez. Ürünün orijinal olması ses yalıtımının tam anlamı ile yapılabilmesi adına önem taşımaktadır.

 

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonHEMEN ARA
web tasarım