KADIKÖY ÇATI YALITIMI

KADIKÖY ÇATI YALITIMI

KADIKÖY ÇATI YALITIMI

            Kadıköy çatı yalıtımı işleriniz için işinin ehli ve kaliteli hizmet alabileceğiniz bir çatı firması arıyorsanız, karar vermeden önce bazı konulara dikkat etmeniz gerektiğini hatırlatmak isteriz. Çünkü çatı yalıtımı önemli bir uygulama olduğu gibi Kadıköy çatı yalıtımı firmaları arasında işini hakkıyla yapan ve müşteri memnuniyetini her şeyin üstünde tutan firma sayısı ne yazık ki birkaç taneyi geçmez.

Çatı yalıtımı yapılırken dikkat etmeniz gereken bazı konular olduğunu yukarıda söylemiştik. Bunlardan en önemlilerini sizin için sıralamak isteriz;

  • Öncelikle yalıtım yapılacak çatı alanının mevcut durumu, binanın yaşı, inşaat özellikleri, çatıdaki betonarme durum hakkında bizzat kendiniz bir inceleme yapmalısınız.
  • Eğer mevcut bir çatı yalıtım uygulaması varsa, bunun kaç yıl önce yapıldığını ve neden yeni bir yalıtıma ihtiyaç duyulduğu konusunu tetkik etmelisiniz. Çünkü bazen yeni bir yalıtım yapmak yerine, yalıtım malzemesinde ve bölgesindeki bazı sorunların giderilmesi ile yeniden yalıtım yapılmasına gerek kalmaz.
  • Bina sakinlerinin yalıtım yaptırmak istemelerinin sebebinin tam olarak ne olduğunun bilinmesi gerekir. İhtiyacın ısı veya su yalıtımı veya her ikisi de olması halinde yapılacak işlem ve kullanılacak malzeme değişiklik gösterecektir. Dolayısı ile harcanacak para da buna göre belirlenecektir.
  • Çatınızın açık veya kapalı olmasına göre yapılacak yalıtım değişir. Çünkü kullanılacak malzeme ve uygulanacak teknik farklıdır. Eğer binanızın asıl ihtiyacı teras çatının kapatılması ise öncelikle çatı inşası hususunu değerlendirmenizi tavsiye ederiz.
  • Bütçenizi tam olarak belirlemeniz ve çalışacağınız çatı firmasına bu hususu net bir şekilde belirtmeniz, çıkabilecek ekstra masraflar konusunda hazırlıklı olmanızı sağlar. Çünkü bazen sadece yalıtım yapılması sorunun çözümü için yeterli olmaz. Bütçenizi net olarak belirlemeniz ve pazarlığı buna göre yapmanız bu anlamda çok önemlidir.

 

Bu konuları değerlendirdikten sonra yapmanız gereken tek şey, iyi referansları olan ve yaptığı işin karşılığında hak ettiği kadar ücret talep eden bir çatı firması bulmak olmalıdır. Kadıköy çatı yalıtımı firmaları arasında hem profesyonel hizmet verecek hem de bütçenize uygun proje hazırlayacak bir firma bulma noktasında ise bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. Gerisi bizim işimiz…

KADIKÖY’DE HİZMET VERDİĞİMİZ BÖLGELER

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonHEMEN ARA
web tasarım