ONDULİNE ÇATI

ONDULİNE ÇATI

ONDULİNE ÇATI

          Ondüline çatı, çatı kaplama sistemlerinden biridir. Levha şeklinde üretilen ondüline çatı malzemeleri, bitüm esaslı organik içerikli elyafla bir tür reçinenin karışımından oluşmaktadır. Çok çeşitli renklerde üretilebilen ondüline çatı kaplama malzemeleri, sağladığı avantajlarla son yılların gözde çatı kaplama malzemeleri arasında yerini almıştır.

Su geçirmezliği çok yüksek olan ondüline çatı, esnek, paslanmaz, küflenmez, UV ışınlarına karşı dayanıklı, kimyasal ve biyolojik maddelerden etkilenmeyen özelliği ve çevre dostu içeriği ile tercih edilmektedir.

Ondüline çatı kaplama malzemeleri hafif olduğu için nakliye ve uygulama kolaylığı sağlar. Diğer yandan hafifliği binaya az yük bindirir ve çatı iskeleti için daha az masraf yapılmasını sağlar. Özellikle köpüklü ondüline çatı ısı yalıtımında çok iyi sonuçlar verir. Levhaların istenilen şekil ve boyutta kesilebilmesi de bir diğer avantajıdır. Her türlü binanın çatısına rahatlıkla uygulanması ve iklim şartına uyum sağlaması gibi avantajları ondüline çatıyı benzer ürünlerden öne geçirmektedir.

Su, ses ve ısı izolasyonu konusunda benzer ürünlerden daha başarılı sonuçlar sağlayan ondüline malzeme ile yalıtım masraflarınızı azaltmanız mümkündür. Doğru şekilde uygulanması halinde en az 10 yıl sorunsuz şekilde kullanım imkanı sunan bu malzeme ile çatılarınızda dekoratif ve fonksiyonel sonuçlar elde edebilirsiniz.

Herkes çatıları için hem dayanıklı hem de ekonomik çözümler bulmak ister. Çatı kaplama malzemelerinin fiyatları ve özellikle binaya bindirdikleri yükler dikkate alındığında ondüline çatı malzemelerinin tercih edilmesi mantıklıdır. Uygulama açısından da kolaylık sağlayan bu malzeme ile çatılarınızı çok daha ekonomik ve pratik şekilde kapatabilir, ses, su ve ısı yalıtımı konusunda uzun yıllar sorunsuz kullanabileceğiniz bir çatıya kavuşabilirsiniz. Çatı zeminine yaptıracağınız yalıtım uygulamalarının da uzun yıllar en verimli şekilde kullanılmasına imkan veren, ısı ve su yalıtımı da sağlayan bu malzemeyi son yıllarda binaların çatıları ve dış cephe kaplamalarında sıklıkla görmeye başlamamızın sebebi de budur.

Çatılarınız için kaplama malzemesi olarak ondüline düşünüyorsanız firmamızdan daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Sizin çatınıza ondüline sistem uygulanıp uygulanamayacağı ve fiyatlandırma konusunda keşif hizmetimizden yararlanabilir, çatınızı gönül rahatlığı ile bize emanet edebilirsiniz.

HİZMETLERİMİZDEN BAZILARI

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonHEMEN ARA
web tasarım