Ses Yalıtım Süngeri

Ses Yalıtım Süngerleri

Ses Yalıtım Süngerleri

Ses yalıtım süngeri tercihleriniz için muhakkak firmamıza danışmadan karar vermeyin. Firmamızda satışa sunulmuş olan ürünlerin birden çok çeşidi bulunmaktadır. Nasıl bir yalıtım için hangi malzemenin kullanılacağı konusunda bir fikre sahip değilseniz, bunu bir uzmanına danışmanızda yarar bulunmaktadır. Malzeme satışlarını gerçekleştiren firmamız ürünlerin özelliklerini de teker teker bilmektedir. Eğer bu özellikler bilinmez ise müşterilerimize doğru yanıt verememiş oluruz. Çağrı merkezimizde bulunan personelimiz ve firmamız bünyesinde çalışan yalıtım ustalarımız sizlere bu konuda tam destek vermek üzere hazır bulunmaktadırlar.

Ses yalıtım süngeri çeşitleri arasında, piramit sünger, yumurta sünger, labirent sünger, special sünger, ağır bariyerli sünger, bariyerli sünger, rebounded sünger, yanmaz special sünger, kadife kaplı akustik sünger, akustik yanmaz renkli sünger bulunmaktadır. Müşterimiz eğer, çok yüksek seslerin bulunduğu, eğlence mekânları, konser ve toplantı salonları, sinema salonlarında kullanılmak üzere bir yalıtım malzemesi arayışında ise ağır bariyerli sünger tavsiye edilmektedir. Akustik piramit süngerlerin ise kullanım alanları oldukça geniş olması sebebi ile çok fazla aranan ve tercih edilen ürünlerimiz arasında bulunmaktadır. Kullanım alanları, konutlar, iş yerleri, araçlar, stüdyolar, düğün salonları, makine daireleri, atış poligonları, hastaneler, jeneratör odaları, havaalanları, kontrol kuleleri, televizyon odaları, sinema salonlarıdır. Ayrıca bu çeşidin en çok tercih edilmesinde etken olan bir takım özellikleri bulunmaktadır. Bu özellikler, sesi dengelemeye yardımcı olması, esnek malzemeden üretilmesi, diğer ürünlere göre daha uygun fiyatlar ile satılması, nemden etkilenmemesi, küflenmemesi, farklı kalınlıklarda bulunması olarak sayılabilir.

Ses yalıtım süngeri çeşitlerinden biri olan yanmaz renkli süngerler müşterilerimiz tarafından ofislerde hem dekorasyon hem de ses yalıtımı amacı ile tercih edilmektedir. Akustik yanmaz renkli süngerler başta ofislerde olmak üzere dinlenme odalarında, müzik odalarında, kayıt odalarında, radyo odalarında sıklıkla tercih edilmektedir. Dekorasyon amacı ile kullanılıyor olmasından kaynaklı olarak çok farklı renklerde satışını gerçekleştirdiğimiz ürünlerimizi incelemek üzere web sitemizi ziyaret etmenizi önermekteyiz. Ürünlerimizin tamamı 1. Sınıf kaliteli malzemeden üretilmiş olup, hepsi kalite belgelerine sahiptir. Hem gözünüze hitap edecek, hem de sizi ortamın gürültüsünden kurtaracak olan renkli bariyerlerimizi kullanımınıza sunmaktayız.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonHEMEN ARA
web tasarım