Ses Yalıtımında Kullanılan Malzemeler

Ses Yalıtımında Kullanılan Malzemeler

Ses Yalıtımında Kullanılan Malzemeler

Ses yalıtımında kullanılan malzemeler, günümüz koşullarına uyum sağlaması amacı ile birçok farklı çeşitte üretilmektedir. Malzemelerin çeşitliliği sebebi ile müşterilerimiz ihtiyacı olan alanlar için farklı seçeneklerden yararlanabilmektedir. Hem dekorasyon amacına hizmet eden hem de ses yalıtımına olanak sağlayan çeşitlerin varlığı sebebi ile büyük bir tercih alanı oluşmaktadır. Malzemelerin her biri birbirinden kaliteli malzemelerden üretilmektedir. Hepsinin kullanım amacı ve kullanım alanı farklı olmaktadır. Bu sebeple hangi alanda hangi malzemenin kullanılacağı hakkında fikir sahibi olmak isteyen çoğu müşterimiz firmamızın web sitesini inceleyerek detaylı bilgi edinebilmektedir. Sadece malzemeleri incelemekle kalmayıp, ses yalıtım hizmeti almak isteyen müşterilerimize de gerekli teknik destek ve bilgi aktarımları gerçekleştirilmektedir.

Ses yalıtımında kullanılan malzemeler arasında ön plana çıkan birkaç malzeme hakkında bilgi vermekte yarar bulmaktayız. Farklı renk, özellik ve boyutlarda bulunan kumaş paneller, akustik ahşap kaplama malzemeleri, tavan panelleri, ses yalıtım süngerleri, akustik kapı ve akustik halıların kullanım alanları birbirinden oldukça farklı olmaktadır. Müşterilerimiz tarafımıza ulaştıklarında öncelikli olarak kullanım alanları hakkında bilgi sahibi olmadan herhangi bir öneride bulunamayacağımızı kendilerine bildirmekteyiz. Hangi alanda ses yalıtımı yapılmak isteniyor ise alana uygun malzemenin ne olacağı, uygulama şekilleri, uygulama ücretleri ve malzeme ücretleri hakkında detaylı bilgi aktarımı gerçekleştirmekteyiz. Bu bilgiler ışığında müşterilerimiz taleplerine en uygun olan malzemenin seçimini daha kolaylıkla yapmaktadırlar.

Ses yalıtımında kullanılan malzemelerden, akustik halılar, akustik karo halı ve PVC tabanlı akustik halı olmak üzere iki çeşitte incelememiz yerinde olacaktır. Özellikle ofis çalışanlarının daha konforlu bir ortamda çalışmasına olanak sağlamak amacı ile zemin ses yalıtımında tercih edilen çeşit akustik karo halı olmaktadır. Uygulaması oldukça pratik ve zaman avantajı sağlamaktadır. Uygun yapıştırıcı yan malzeme sayesinde kolaylıkla zemin kaplaması gerçekleştirilmektedir. PVC tabanlı akustik halılar ise genel olarak konutlarda, akustik odalarda, konferans salonlarında, otel odalarında, çağrı merkezi odalarında sıklıkla tercih edilmektedir. Zemine uygun yapıştırıcı malzeme kullanılarak serilen yalıtım halısı serilecek alanın m2 ölçülerine uygun hale getirilebilmek amacı ile kolaylıkla kesilebilir niteliktedir. Farklı renk seçenekleri ile uygulanan alanda göze hitap etmesi sağlanan bir yalıtım malzemesidir.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonHEMEN ARA
web tasarım