Teras İzolasyon Firması

Teras İzolasyon Firması

Teras İzolasyon Firması

Teras izolasyon firması olaraktan sizlere terasta su yalıtımı, ısı yalıtımı ve ses yalıtımı hizmeti sunmaktayız. Teraslarda bulunan sulardan alt katlara veya evinize zarar verecektir. Bunun için firma olarak bizde sizlere dayanıklı, elastik ve güvenilir ürünlerle beraber kaplama veya seramiklerin altına su izolasyonları yapılmaktadır. Yapılan bu izolasyonlar sayesin de su problemlerinizin önüne geçeceksiniz.

Teras izolasyon firması olarak sizlerin teraslarınıza ısı yalıtımları da yapmaktayız. Terasların altında bulunan eviniz de ısınma ve terasınızda kalırken ısınma problemleri yaşanmaması için firma olarak sizlere kaliteli ve problem çözme odaklı yardımcı olmaktayız. Bir diğeri ise ses yalıtımı olup dışarıda ki gürültüden etkilenmemeniz için veya çıkardığınız gürültü ile başkalarını rahatsız etmemeniz için önemlidir.

Teras izolasyon firması olaraktan sizlerin teraslarınız dışında çatınızda ve balkonlarınızda oluşan çatlaklar ve fayans aralarının açılmasından dolayı su sıkıntısını gidermek için bulunmaktayız. Sprey Polyurea uygulayarak ısı köprüsü yaparak hem sulara engel hem de darbelere karşı dayanıklı bir durum yalıtım yapılmış olunacaktır. Yapılan yalıtımların uzun vadeli olması için izole edilen kısımların temiz tutulması gerekmektedir.

Teras izolasyon firması olaraktan betonarme yapı, şap ve kale bodur gibi elemanlarla beraber sizlerin teras, çatı ve balkonlarınıza kaliteli ve sağlam su izolasyonları yapmaktayız. Bununla beraber ses izolasyonu olaraktan ise duvar, çatı ve döşemelerde kullanılan yapı malzemeleri ile yardımcı oluyoruz. Kullandığımız malzemeler başlıca melamin köpüğü, keçeler, camyünü, kauçuk köpüğü, polietilen, tasyünü, askılar ve çeşitli susturucular kullanılarak teraslarda oluşan ses şikâyetlerinizden kurtulmanızı sağlıyoruz. Böylelikle sizlerde seslerden dolayı baş ağrılarınız, dikkat dağınıklığınız, uyku bozukluğu ve iş kazalarından artık kurtulacaksınız. Bir diğer konu olaraktan ısı izolasyonu olaraktan cam yünü, bakalitli yün, taş yünü, ısı yalıtım levhaları, extrüde polistren ısı yalıtım levhaları, fenol köpüğü, cam köpüğü gibi malzemelerle sizlere kaliteli hizmetler sunmaktayız. Yanmaz malzemelerle beraber, ekonomik, sağlıklı ve darbelere karşı korunaklı malzemelerle sizlere hizmet vermekteyiz. Tüm bu ses, ısı ve su yalıtımlarını yaparaktan sizlerin günlük yaşantılarınızı etkilemeden rahat ve konforlu bir şekilde yaşamınızı sürdüreceksiniz.

 

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonHEMEN ARA
web tasarım