Teras Su Yalıtım Fiyatları

Teras Su Yalıtım Fiyatları

Teras Su Yalıtım Fiyatları

Teras su yalıtım fiyatları izolasyon yapılacak zeminin büyüklüğüne ve malzemelerin kalitesine göre fiyatlar da değişiklik göstermektedir. Firmamız su yalıtımı dışın da ısı yalıtımı ve ses yalıtımı hizmeti de verilmektedir. Bu yalıtımların da yapılacak yerin konseptine göre fiyat değişmektedir. Malzemelerin kalitesine ve büyüklüğüne göre değişmektedir.

Teras su yalıtım fiyatları firma olarak sizlere ekonomik olaraktan sizleri sıkıntıya sokmamak için kaliteli ve sağlam ürünlerimizle sizlere hizmet sunmaktayız. Su yalıtım malzemelerimiz elastik, güvenilir ve dayanıklı olup teraslar da oluşan çatlaklardan ve yarıklardan dolayı sizi ve alt komşunuzu rahatsız etmemek için su yalıtım gerekmektedir. Hem ısınma probleminiz giderilmiş olup rahat bir yaşam sürmenin keyfini süreceksiniz.

Teras su yalıtım fiyatları malzemelere göre değişmektedir. Polyurea sprey, poliüretan esaslı su yalıtımları, bitüm esaslı su yalıtımları, astarlar, elastromerik reçine esaslı su yalıtımları ve emprenye gibi ürünlerle firma olaraktan sizlere fiyat ve performans açısından memnun kalacaksınız. Ancak sizin dışında binalar yapıldığında beton oturması sonucunda kılcal çatlaklıklar oluşarak ileride oturanlar için sıkıntı arz etmektedir. Bununla birlikte beton, fayans ve döşemelerden su sızıntıları oluşmaktadır. Metre kare olarak değerlendirilen izolasyon malzemeleri ortalama olaraktan 55 metre kare de 1.000 ₺ ile 3.000 ₺ arasında fiyat farklılıkları göstermektedir. Bu kadar büyük farklılık göstermesinde ki en büyük neden ise malzemenin kalitesidir. Bir diğer durum ise izolasyon yapılacak zeminin üstüne mi veya altına mı yapılacak olmasıdır. Bununla beraber kullanılan bölgelerin yapı sorunudur. Çünkü terasınız sürekli kirli ise tutkallar da sıkıntı oluşmaktadır. Yani izolasyonuzun ömrü azalmaktadır. İzolasyon ömrü ürünün kalitesine de bağlıdır. İzolasyon yapılacak malzemeler dayanıklı ve esnek olduğu için sıkıntı çıkartmayacaktır. Birçok darbeye karşı dayanıklı olan bu malzemeler aynı zaman da yangın gibi durumlarda yanmayarak sizlere sıkıntı çıkarmadığını göreceksiniz.

Teras su yalıtım fiyatları firmamız sizlerin günlük hayatlarının konforunu sağlamak için ve maliyet açısından sizleri zora sokmadan deneyimli ve güvenilir ekibimizle beraber başta su yalıtımları olmak üzere ısı yalıtımları ve ses yalıtım hizmetleri de sunmaktayız.

 

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonHEMEN ARA
web tasarım