Üsküdar Çatı Tamircisi

Üsküdar Çatı Tamircisi

Üsküdar Çatı Tamircisi

Üsküdar çatı tamircisi olarak işinde en eski olan ve güvenilir şirketlerden biri olarak profesyonel olacak şekilde ve kaliteli işlerimizle en iddialı olma yolunda her zaman devam etmekteyiz. Çatı tamiri konusunda hizmete gereksiniminiz varsa eğer çatı tamirinin nasıl bir uygulama olduğu hakkında da bilgi alabilmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Çatı tamirlerinde mevcut çatının sorunlu olan kısmının yenilenmesi demektir. Çatınızın kaç senelik olduğu, inşaat zamanında kullanılmış olan malzeme türünün, yıpranma durumunun herhangi bir önemi olmaz. İyi bir usta varsa karşınızda her sorun kökünden halledilir. Üsküdar çatı tamiri olarak sizlere vereceğimiz hizmet ne olursa olsun, kısa süreli çözüme kavuşmalı olacak ve kaliteli bir iş ortaya konacaktır.

Çatı tamiri denildiğinde kiremit aktarmalardan oluk açılımlarına kadar her türlü iş akla gelmesi gerekir. Her kışın geçmesi ile beraber arkada az veya çok hasar görülen çatı bırakılır. Su sızıntıları, ısınma sorunları, rüzgar nedeni ile kayma ve çökme, tıkalı su derelerinin bir sonraki kışa kadar gözden geçirilmesi ve kışa hazır hale getirilmesi gerekmektedir.

Çatı tamir işine başlanmadan önce, detaylı olacak şekilde çatıda kontrol yapılmaktadır. Problemli olan kısımlar yenilenir ya da tamir edilmesi gereken alanların her biri tespit edilir. Bu kısımlarda yapıya uygun olan malzemeler ile tamir ve yenilemeler uygulanılır. Fakat bu sıradaysa tüm çatı değerlendirmeye alınır. Henüz bir sorun görülmemiş olsa da ileriki zamanda sorun çıkartmamak adına problemler önlenir.

Üsküdar çatı tamircisi olarak sizlerin çatısında her hangi en ufak bir problem yaratacak sorunu ortadan kaldırırız. Yalnızca hasarlı olan yerdeki sorunu kaldırmak diğer problemleri de ortadan kaldırdığınız anlamına gelmemektedir. Çatının her bir tarafı kontrol edilip, tamiri yapılan kısım ile bütünleşmesi gerekmektedir.

Örnek olarak kiremit aktarmalarda çatı iskeletinin elden geçirilmemiş olması en büyük hatalardan birisi olacaktır. Herhangi bir sorun görülmese de iskelette aniden bir sorunun ortaya çıkamayacağının garantisi bulunmaz. Burada ise kiremit aktarmayı işlevsiz hala getirebilecek çok daha fazla büyük masraflar olur. Üsküdar çatı tamiri olarak en ince ayrıntısına kadar analiz edilir, fiyat bütçelendirmesi de bu şekilde yapılır.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonHEMEN ARA
web tasarım