ÜSKÜDAR ÇATI YAPAN FİRMALAR

ÜSKÜDAR ÇATI YAPAN FİRMALAR

ÜSKÜDAR ÇATI YAPAN FİRMALAR

           Üsküdar çatı yapan firmalar hakkında bir arama yaptığınız için bu satırları okuyorsunuz. Çatı yapımına ihtiyacınız varsa ve kiminle çalışacağınıza karar veremiyorsanız veya çatı firmaları hakkında hiçbir bilginiz yoksa internetten araştırma yaparak fikir ve bilgi edinebilirsiniz.

Arama motoruna Üsküdar çatı yapan firmalar yazdığınız zaman karşınıza onlarca farklı firma ve site çıkacaktır. Bunların arasında sizin için en doğru firmayı bulmak biraz zaman alabilir.

Bu anlamda çatı işlerinde sizin için en doğru firma hangisidir sorusuna cevap vermek gerektiğini düşünüyoruz. Çatı işlerinde en doğru firma;

  • Çatınızı görmeden, incelemeden size fiyat vermez.
  • Çatınızın ihtiyacı olan uygulamaları tespit ederek açıkça aktarır ve sizi bilgilendirir. Sadece istenilen işi yaparak, bir süre sonra sorun yaşanmasına sebep olacak kısımları görmezden gelmez.
  • Her türlü malzeme ile her türlü çatıda uygulama yapacak ustalardan oluşan ekibi vardır. İster 100 yıllık bina olsun ister sıfır apartman, her mimari ve özellikte çatıda çalışabilecek deneyimde bir ekibi olmalıdır.
  • Sadece yazın değil, yılın her günü faaliyet göstermeli ve çatı servisi hizmeti olmalıdır. Periyodik bakım konusunda kayıtlar tutmalı ve çatınızın ihtiyacı olan bakımın zamanının geldiğini size hatırlatacak kadar profesyonel davranmalıdır.
  • Sabit bir adresi ve işyeri olmalıdır. Seyyar çalışan çatı ustaları ile sadece bir kez iş yapar ve bir daha kendilerine ulaşamazsınız.
  • Kullandığı malzemeler konusunda seçenekleri olmalıdır. Her çatıya ve bütçeye uygun markalarla çalışmalı, müşteriye belli bir ürünü dayatmamalıdır.
  • İstediğiniz takdirde size referans ve bitirdikleri işler konusunda detaylı bilgi verebilmelidir.
  • İş güvenliği konusunda hassas davranmalı, gerekli ekipmana ve personelinin eğitimine dikkat etmelidir.
  • Aile mahremiyetine ve çevre kirliliğine karşı hassasiyet göstermeli, işini yaparken olumsuz neticelere sebep olmayacak kişilerle çalışmalıdır.
  • Web sitesinde detaylı bilgiler yer almalı, uygulamaları konusunda açıklamalar ve yaptıkları işler konusunda örnek fotoğraflara yer vermelidir.

Üsküdar çatı yapan firmalar arasında tüm bu şartları taşıyan ve özelliklere sahip olanların sayısı çok azdır. Tüm bu kriterlere dikkat eden ve çalışma prensiplerini bu doğrultuda oluşturan bir çatı firması olarak bizimle görüşmeden karar vermeyin diyoruz.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonHEMEN ARA
web tasarım