KADIKÖY ÇATI USTALARI

KADIKÖY ÇATI USTALARI

KADIKÖY ÇATI USTALARI

           Kadıköy çatı ustaları arasında en tecrübeli olanları ile çalışmak istiyorsanız, verdiğiniz paranın karşılığını tam olarak almayı arzu ediyorsanız, her zaman ulaşıp bilgi ve hizmet alabileceğiniz bir çatı firmasına ihtiyacınız varsa Kadıköy’ün en profesyonel ve güvenilir firmasını buldunuz. Kadıköy çatı ustaları arasında en deneyimli olanlarla çalışan firmamız için ustanın tecrübesi her şeyden önce gelir. İstihdam ettiğimiz tüm ustalar belli bir mesleki deneyime sahip, iyi referansları olan, bitirdikleri işleri bizzat teyit ettiğimiz kişilerden oluşur. Firmamızda acemi ustalara yer yoktur. Her biri kendi alanında uzman olan personelimiz, aldığı işi koordineli çalışan bir ekiple yapar.

Tüm çatı malzemeleri ve uygulamaları konusunda deneyim sahibi olan ustalarımız için giderilmeyecek sorun, çözülmeyecek çatı problemi yoktur. Bir çatıya bakar bakmaz sorunu ve neye ihtiyaç olduğunu anlayan ustalarımız, gerekli uygulamalar konusunda iş sahibine detaylı bilgi verir. İş sahibinin bütçesine, çatının ihtiyacına ve en doğru malzemeye göre belirlenen fiyat üzerinden alınan işler, taahhüt edildiği tarihte teslim edilir.

İyi bir çatı ustası bulmak zordur, biliyoruz. Bir iki çatıda çalıştıktan sonra kendisini çatı ustası diye tanıtan ancak aldığı işi layıkı ile yapmayan, zamanında teslim etmeyen, kalitesiz malzeme kullanması sebebiyle yaptığı çatıda bir süre sonra sorun çıkan kişiler sebebiyle tüm sektör emekçileri zan altında kalmaktadır. Bu yüzden daha ucuza iş yapacak veya daha ikna edici diye bir çatı ustası ile anlaşmak yapılabilecek en büyük hatadır. Profesyonel bir çatı ustası çatıyı görmeden, detaylı şekilde incelemeden fiyat vermez. Sırf müşteri istiyor diye gereksiz bir uygulama yapmayacağı gibi günü kurtarmak adına önlem alınması gereken işleri de görmezden gelmez. Her konuda iş sahibi ile iyi diyalog içinde olan, dürüst davranan ve işine saygı duyan kişilerle çalışmak, her sektörde olduğu gibi çatı sektöründe de en önemli kuraldır.

Gelin tanışalım, çatınızı görelim, çalışma prensiplerimizi anlatalım, fiyatlarımız ve kullandığımız malzemeleri sunalım ve biten işlerimizi gösterelim. Kadıköy çatı ustaları denilince firmamız, firmamızın adı geçince de kaliteli ve güvenilir hizmetin akla gelmesi tesadüf değildir.

KADIKÖY’DE HİZMET VERDİĞİMİZ BÖLGELER

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonHEMEN ARA
web tasarım