ÜMRANİYE ÇATI İŞLERİ

          Ümraniye çatı işleri konusunda profesyonel yardıma ihtiyacınız varsa, size bir telefon kadar uzağız. Günün her saati bizi arayarak acil hizmet isteyebilir, planlanmış çatı uygulamalarınız için ücretsiz keşif ve proje hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Genellikle çatı işleri inşaat işleri arasında görülerek kolay kabul edilir. Bina yapmanın yanında çatı yapmanın ne kadar zor olabileceğini söyleyen insanlarla karşılaşıyoruz. Öncelikle şunu söylememiz gerekir ki, çatı işleri her ne kadar inşaat işi kabul edilse de kendine özel kuralları ve uygulamaları olan bir alandır. İnşaat işi yapan bir kişi çatı işinden anlamaz. Çatı işleri farklı malzemelerle, farklı hesaplamalarla ve farklı kurallarla yapılan işlerdir. O yüzden inşaat işleri ile çatı işlerini birbirinden ayrı değerlendirmek ve iki ayrı sektör kabul etmek gerekir.

ÜMRANİYE ÇATI İŞLERİ

ÜMRANİYE ÇATI İŞLERİ

 

Çatı işleri geniş bir yelpazede yapılır. Çatı su tahliye borusunun tıkanıklığının açılması da sıfırdan çatı inşası da çatı işidir. Bu bakımdan çatı işlerinin her alanında deneyimli, her türlü sorunda ustalaşmış, hem yeni hem eski tarz çatılarda uygulama yapacak yeterlilikte, yeni nesil malzemelerin uygulanmasında sorun yaşamayan kişilerle çalışmak gerekir. Diğer yandan hizmet aldığınız çatı firmasının sürekli hizmet veriyor olması, çatı servisinin bulunması, periyodik bakım servisi hizmeti vermesi de dikkat edilmesi gereken kriterlerdir.

Ümraniye çatı işleri konusunda aradığınız hizmeti firmamızda bulacağınıza eminiz. Uzun yıllardır hizmet verdiğimiz Ümraniye bölgesinde edindiğimiz müşteri portföyümüz bu konuda en iyi referansımızdır. İster büyük ister küçük uygulama olsun, her türlü iş için ücretsiz keşif hizmetimiz vardır. Sıfırdan çatı yapımı, eski çatının yıkılarak yenisinin yapılması, yalıtım uygulamaları, çatı aktarma, su saçak ve borularının inşası, çatı penceresi yapımı, baca bakım ve uygulamaları konusunda tereddütsüz güvenebileceğiniz bir firma olduğumuz konusunda iddialıyız.

Ümraniye çatı işleri için hizmet ihtiyaçlarınızda her zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz. Güler yüzlü ve işinin ehli personelimiz size gerekli tüm bilgileri verecek, çatınızda yapacağı keşif sonrasında gerekli uygulamalar konusunda detaylı açıklama yapacak ve size en ekonomik ve kaliteli projeyi sunacaktır. Arayın, gelelim ve çatınızı mükemmel hale getirelim.

ÜMRANİYE’DE HİZMET VERDİĞİMİZ BÖLGELER

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonHEMEN ARA
web tasarım