Çatı Firmaları Beşiktaş

Çatı Firmaları Beşiktaş

Çatı Firmaları Beşiktaş

İstanbul’un en eski yerleşim yerlerinden biri olan Beşiktaş, eski ve yeni yapılarıyla İstanbul’un eski ve yeni yüzünü bir arada taşımaktadır. Bir bölgede yerleşim alanı olurda çatı firması olmazmı çatı firmaları Beşiktaş’ta bir çok yerde rastlayabileceğiniz sektörler arasında yer almaktadır. Özellikle Beşiktaş gibi kıyı sahiline yakın bölgelerde denizin tuzlu suyundan tüm yapı elementleri etkilendiği gibi çatı malzemeleri de etkilenmektedir.  Çatı malzemeleri zamanla işlevlerini kaybederek çatı su almaya başlar. Tüm ev sahiplerinin bildiği üzere binaların en gizli düşmanı sudur. Binayı yavaş yavaş çürütür bununla birlikte binada rutubet oluşur. Binanın  temellerine kadar varan bu su inşaat demirlerinde korozyona sebep olur. Eğer binaya giren su kendisini bir an önce tavan yada görebileceğiniz başka bir yerde gösterirse şanslısınız demektir. Aksi taktirde görmediğiniz bir kaçak  çok daha büyü sıkıntılara sebep olabilir. Bu suyu fark ettiğiniz zaman çatı firmaları Beşiktaş ta dediğinizde internet ortamında bir çok firma bulabilirsiniz.

Çatı firması öncelikle gelip problemin asıl kaynağını belirlemelidir ki ona göre doğru uygulama yapılabilsin. Firmamız bu konuda müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için ücretsiz ekspertiz hizmeti sunmaktadır. Çatının mevcut durumunu ve problemini yakından görmedikçe doğru bir fiyat verilemeyecektir. Çatı ustası öncelikle çatıyı incelere suyun nerden binaya girdiğini tespit eder, bununla birlikte genel bir kontrol yaparak olası diğer problemleri de tespit eder ki ileride buralarda size sorun çıkarmasın. Çatı ustası seçerken tabiki çatı firmasının referanslarını teyit etmeyi ihmal etmeyin. Bir çok çatı firması diye geçinen işletmelerin abartı reklam ve pazarlama çalışmalarına kanmayın. Her yapı elementinin belli bir dayanma ömrü vardır. Yaptıkları işe onlarca yıl kimse veremez çünkü malzeme o zamana kadar özelliğini kaybeder. Sadece iş kapmak için maalesef sektörümüzde bu tarz şeylerle karşılaşılmaktadır. Aynı zamanda yasal, maddi ve manevi zarar görmemeniz için çalışanların sigortalarını mutlaka kontrol edin. Bu durumda öncelikle sizin mesul olduğunuzu unutmayın. Bazı müşterilerimiz bazı firmaların çok ucuza hizmet verdiklerini söylemektedir. Malzemeyi gerektiği kullanılmaz , sigortasız kalifiye olmayan bir eleman çalıştırılırsa haliyle maliyetler çok uygun olacaktır. Biz çatı firması olarak olması gereken bütün malzemeleri eksiksiz olarak kullanırız, tüm personelimizi sigortalar ve aynı zamanda tüm personelimiz işinin ehlidir. Bu bizim işi pahalıya yapacağımız anlamına gelmez. Bu bizim en iyi koşullarla size en uygun fiyatı verdiğimiz anlamına gelmektedir.

Çatı Temizliği Beşiktaş

Çatı temizliği bilindiği üzere düzenli yapılması gereken çatı işleri arasında yer almaktadır. Çatı temizliği normalde periyodik bakımlar şeklinde yapılması gerekmektedir. Bu şekilde çatılarda oluşabilecek akıntılara zamanında müdahale edilerek problemlerin çıkması önlenebilir. Çatı temizliği Beşiktaş bölgesinde de çok aranılan hizmetler arasında yer almaktadır. Müşterilerimizin bir çoğu çatı temizliğinin önemi konusunda bizlere sorular soruyor. Bizlerde size bunu kısaca anlatmaya çalışalım. Bir çok kişi çatıların yağmur suları ile kendi kendine temizlendiğini söylemektedir. Yalnız bu doğru bir tanım değildir. Çünkü çatılarda sadece yağmur suyu ile geçip gidecek tozlar yer almaz. Havada uçuşan her cisim çatılarda toplanır. Özellikle yağmur suyu ile birlikte bu toz ve diğer cisimler bir araya gelir. Bir süre sonra ise bu pislikler katılaşmaya başlar. Özellikle çatıda suyun birikmemesi için kullanılan çatı yağmur olukları bu pislikler ile tıkanmaya başlar. Suyun akıp gideceği ağızlarda kapandıktan sonra çatıda biriken sular kendisine yeni bir yol arar. Özellikle sonbahar ve kış mevsimlerinde su kolay kolay buharlaşmadığı için uzun süre bu sular çatıda birikmiş olarak kalır.

Her yapı elementinin olduğu gibi çatılarda da kullanılan malzemeler belli bir süre sonra özellikle su ile karşı karşıya geldiğinde özelliklerini kaybeder. Bu şekilde çatıda en zayıf bölgeden su çatının iç kısımlarına oradan da binaya giriş yapar. Böyle bir durumda yine yapının durumuna göre bu su katlara veya dairelere geçiş yapar. Bir çok yerde biriken su belli bir süre sonra burada da çürümelere yol açar ve problem daha da büyük hallere dönüşür. Bu sebeple basit diye gördüğünüz çatı temizliği aslında çok büyük bir öneme sahiptir. Aynı zamanda çatı temizliği yapılırken çatı genel bir kontrolden geçtiği için varsa başka problemler , bu problemlere de zamanında müdahale edilmiş olur. Her durumda olduğu gibi çatılarda da erken müdahale her zaman faydalı olacaktır. Çatı temizliği ve diğer çatı konularında yardıma ihtiyacın olursa bizleri rahatlıkla arayabilirsiniz. Uzman personelimiz gerek telefonda gerek ücretsiz ekspertiz hizmeti ile size yardımcı olacaktır.

Çatı Ustaları Beşiktaş

Beşiktaşta ikamet ediyorsanız ve bir çatı ustasına ihtiyacınız varsa , günümüzde artık bunu bulmak çok kolay. Bilgisayarınızdan, tabletinizden veya elinizdeki akıllı telefondan bile arama motorlarında çatı ustaları Beşiktaş dediğinizde Beşiktaş’taki çatı firmalarına çok kısa bir süre içinde ulaşabilirsiniz. Beşiktaş çatı ustaları olarak sizlere en doğru ve en hızlı çözümleri üretmekteyiz. Bizim bina sakinlerine önerimiz periyodik olarak çatı bakımlarını yaptırmalarıdır bu şekilde olası problemler erken teşhis edilerek binanızı ileride yaşanabilecek büyük problemlerden korumuş olursunuz. Beşiktaş çatı ustaları olarak biz çatınızın periyodik bakımında çatı temizliğinizi yapıyoruz, bununla birlikte kiremitleri, çatı oluklarını, membranları, iç çatı aksamını kontrol ediyoruz. Bu şekilde şüphelendiğimiz bir alan olursa o noktaya müdahale ederek sorunu başından çözmüş oluyoruz. Bir çok bilinçli bina bu şekilde bizlerden hizmet almaktadır. Çatılar tehlikeli alanlar olduğu için sizin kesinlikle bu işlemi yapmamanız gerekmektedir. Çatıda yürümek bile bir ustalık ister. Emniyet önlemleri alınmadan çatıya çıkılmaz, ayrıca yükseklik korkunuz, tansiyon veya kalp hastasıysanız çok ciddi sağlık problemleri yaşayabilir yada büyük kazalara kendi eliniz ile davetiye vermiş olursunuz.

Eğer çatınızda problem olduğunu düşünüyorsanız bize haber vermeniz yeterli. Zaten bizler sizlerden ekstra bir ekspertiz ücreti istemiyoruz. Biz çıkalım çatınızı kontrol edelim gerekirse problemli alanların videosunu veya fotoğrafını telefonumuzla çekip size haber verelim. Bu şekilde en garantili şekilde çatınızdaki problemi tespit etmiş olursunuz. Biz Beşiktaş çatı ustaları olarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaya çalışmakta ve bu misyon ile yola devam etmekteyiz. Referanslarımıza baktığınızda göreceğiniz üzere İstanbul’un bir çok bölgesinde çok farklı türde yapılarda hizmet verdik ve vermeye devam etmekteyiz. Bizle gücümüzü referanslarımızdan almaktayız ve en büyük gücün bu olduğu kanaatindeyiz. Sizlerden aldığımız bu güç ile hiç yorulmadan sürekli kendimizi geliştirerek sizlere hizmet etmeye devam etmekteyiz. Ayrıca yaptığımız işlere verdiğimiz garantilerimiz ile bu eylemlerimizi havada bırakmamış yazılı hale dönüştürerek sizlerinde güvencesini sağlamaktayız. Biz bütün işlerimizde empati yaparak müşterilerimiz içi en doğru ve hızlı çözümü üretip müşterilerimizin sadece bir kez başvurdukları değil her zaman yaptığımız iyi işlerler akıllarında kalan bir firma olmayı arzulamaktayız.

 

 

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonHEMEN ARA
web tasarım