ACIBADEM ÇATI USTASI

ACIBADEM ÇATI USTASI

ACIBADEM ÇATI USTASI

Çatılar düzenli bakım, onarım ve tadilat gerektiren ev elemanlarıdır. Binaların en üstünde yer alan çatıların düzenli olarak kontrolden geçirilmesi, yenilenmesi, izolasyonunun sağlanması, yeni teknoloji ve ürünlere göre yeniden düzenlenmesi gerekir. Çatısız binalarda çatı yapımı konusunda işin ustası olan biri ile çalışmak, binaya uygun bir proje geliştirerek uygulamak ve uzun yıllar sorunsuz bir çatı ortaya çıkarmak herkesin yapabileceği bir iş değildir.

Çatı işleri genel olarak;

  • Sıfırdan çatı inşası
  • Çatı aktarma
  • Çatı izolasyon
  • Çatı yenileme
  • Çatı onarımı
  • Su oluk ve derelerinin inşa ve onarımı
  • Çatı penceresi yapımı
  • Baca tamir, onarım ve izolasyonu
  • Çatı tamiri

Gibi çok çeşitli konulardan oluşur. İyi bir çatı ustası çatı ile ilgili her konuda bilgi sahibi olmalı ve her türlü malzeme ile çalışmalıdır.

Gelişen ve değişen teknoloji ve mimari tarz, zaman içinde değişik malzeme ve uygulamaları hayatımıza sokmuştur. Eskiden birkaç çeşit malzeme ile yapılabilen çatılar, şimdi onlarca çeşit ürünle inşa edilmekte, çok değişik mimari tarzlar uygulanmakta ve kişiye özel çözümler getirmektedir.

Özellikle yeni piyasaya sürülen izolasyon malzemeleri, çatı izolasyonunun zaman içinde çeşitli sebeplerle yıpranması sonucu değiştirilmesi gereken durumlarda uygulanmaktadır. Nano teknolojik ve yalıtkan ürünler konusunda her gün yeni bir malzeme piyasaya sürülmektedir. Diğer yandan daha dayanıklı ve her iklim koşuluna uyumlu malzemeler ile çok daha şık çatı tasarımları yapılabilmektedir.

Bu tür gelişmeleri yakından takip ederek mesleğinde uygulama yapabilecek çatı tamircisi ve ustalarının sayısı azdır. Çoğu çatı ustası yılların geleneksel sistemleri dışında, zamana uyumlu sistem ve malzemeler konusunda kendini geliştirmekten uzaktır. Belli bir tarzda ve malzeme dışında çalışmayı bilmezler. Bu yüzden çatı işleriniz konusunda arayışınız varsa iyi bir çatı ustası bulmanın yanında, bulduğunuz ustanın işinin tüm inceliklerine ve gelişmelerine hakim olmasına da özen göstermelisiniz.

         Acıbadem çatı ustası, Acıbadem çatı izolasyonu, Acıbadem çatı tamiri, Acıbadem çatı tamircisi, Acıbadem çatı servisi konularında ihtiyacınızın olması halinde firmamız ile iletişime geçiniz. Çatı ile ilgili her konuda teknik ve uygulamalı hizmet verilen firmamızın ekonomik ve kaliteli hizmetleri sizleri de çatı sorununuzdan kurtaracaktır.

ÜSKÜDAR BÖLGESİNDE HİZMET VERDİĞİMİZ BÖLGELER

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonHEMEN ARA
web tasarım