ALTUNİZADE ÇATI USTASI

         Çatılar binaların temel yapı elemanlarındandır. İyi ve sorunsuz bir çatı demek, sağlıklı ve konforlu bir bina ve hayat demektir. Tüm hayatı boyunca çalışarak biriktirdiği para ile ev alan insanların en büyük temennisi, iyi ve sağlam bir ev almış olmaktır. Çünkü kötü inşa edilmiş, detayları konusunda özen gösterilmemiş, temeli ve çatısı dayanıksız malzemelerle yapılan evlerin ömrü de kısa olmaktadır. Bir süre sonra sorunlar çıkmaya başlamakta ve bina sakinlerine ciddi külfetler yaratmaktadır. Nasılsa kimse dikkat etmez veya en üst katta oturanlar dışında kimsenin haberi olmaz diyerek kötü malzemelerle, baştan savma inşa edilen veya bakımsız bırakılan çatılar birkaç yıl içinde tüm bina için problem teşkil etmeye başlamaktadır. Bu yüzden ev alırken, hangi katta oturacağınızı önemsemeden binanın çatısının yapısına ve sağlamlığına bakmanız gerekir.

ALTUNİZADE ÇATI USTASI

ALTUNİZADE ÇATI USTASI

Çatılarda görülen sorunlar genellikle izolasyon eksikliği veya yıpranması sebebiyle yaşanan ısı kayıpları ve su sızıntılarıdır. Bu problemler kısa süre sonra tüm binanın ortak sorunu haline gelir. Düzenli olarak bakım ve onarımları yapılmayan, değişim gereken kısımları yenilenmeyen, aktarılmayan, izolasyonu yetersiz, bacaları ve baca dipleri bakımsız, su oluk ve dereleri tıkalı çatılarda ortaya çıkan problemlerin en kısa zamanda giderilmesi gerekir.

Çatı ustaları çatılarda her türlü tamirat, tadilat, bakım, onarım, aktarma işlerini gerçekleştiren, izolasyon uygulamaları yapan, çatısız binalara çatı inşa eden kişilerdir. İyi bir çatı ustası çatıyı görür görmez sorunun ne olduğunu anlar ve en kalıcı çözümü sunar. Geçici ve baştan savma onarımlarla bir süre sonra yeniden sorun çıkacağı kesindir. Bu yüzden sorunun tam olarak ne olduğu ve kalıcı olarak nasıl çözüleceği konusunda bilgi sahibi olan kişilerle çalışmak gerekir. Bunun yanında hiç gerekmediği halde ek masraflar çıkaran, kalitesiz malzemelerle çalışan, piyasa şartlarından çok daha yüksek ücretler isteyen çatı ustaları iş sahiplerini zarara uğratacağı gibi sektöre olan güveni de azaltmaktadır.

Altunizade çatı tamiri, Altunizade çatı ustası, Altınizade çatı tamircisi, Altunizade çatı izolasyon, Altunizade çatı servisi arayışlarınız için doğru adrestesiniz. Arayın, gelelim ve çatınızı baştan yaratalım.

ÜSKÜDAR BÖLGESİNDE HİZMET VERDİĞİMİZ BÖLGELER

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonHEMEN ARA
web tasarım