SELİMİYE ÇATI USTASI

SELİMİYE ÇATI USTASI

SELİMİYE ÇATI USTASI

            Çatılar için geliştirilecek çözümler ustanın deneyimine, bilgisine ve işine olan saygısına bağlıdır. Gerekmediği halde ekstra uygulamalar yapan, tamir ve bakım isteyen hususları gözden kaçıran veya görmezden gelen bir çatı ustası ile çalışmayı kimse istemez. İyi bir çatı ustası bakar bakmaz sorunun nereden kaynaklandığını ve çözümün ne olduğunu hemen fark edebilir. Her binaya her uygulama yapılamaz. Binanın inşa özellikleri, kat sayısı, mukavemeti, bulunduğu bölgenin yağış ve rüzgar durumu gibi hususların tamamı dikkate alınmalıdır. Örneğin ahşap yada yığma bir binaya kiremit çatı ağır geleceği için uygulanması tavsiye edilmez. Çok katlı ve yüksek binalarda ise teras çatı uygulamaları daha kullanışlıdır. Çünkü su depoları ve güneş panelleri için gerekli en uygun alan çatılardır. Çok katlı binalardaki daire sayısı da fazla olduğundan, teras çatı uygulamaları daha mantıklıdır. Bu gibi hususları bilen, iş sahibi istemesine rağmen sırf para kazanmak için doğru olmayan uygulamayı yapan ustalarla çalışmamak konusunda dikkatli davranmak gerekir.

İster yükseltilerek kapatılmış, ister teras olarak değerlendirilmiş bir bölüm olsun; çatılar gerekli özen gösterilmediği takdirde en büyük sorunları ve masrafları yaratan bina elemanlarıdır. Kaloriferli ve sobalı binalarda bacaların bakım ve izolasyon işlerinin yapılmaması halinde bina içine akacak sular ciddi problemlere yol açar.

Firmamızın deneyimli ve özenli usta kadrosu, çatı ile ilgili her konuda yetkin ve titiz çalışmalar yapmaktadır. Selimiye bölgesindeki tüm çalışmalarımız müşteri memnuniyeti ve sürekliliği ile sonuçlanmıştır. İşini layıkı ile yerine getiren insanlarla çalışmak her sektörde olduğu gibi çatı sektöründe de çok önemlidir. Ödediği paranın karşılığını alan iş sahiplerinin memnuniyeti, bize işimizi daha da severek yapmak için motivasyon sağlamaktadır. Her mevsimde ve her koşulda çalışan uzman kadromuz ile çatı sorunlarınız için bahar veya yaz aylarını beklemeye gerek kalmadan çözüm bulmanız mümkün. Bizler uzun yıllardır işimizi bu minvalde yerine getiriyoruz.

            Selimiye çatı tamiri, Selimiye çatı ustası, Selimiye çatı tamircisi, Selimiye çatı izolasyon, Selimiye çatı servisi ihtiyaçlarınız için donanımlı ve güçlü bir ekiple çalışmak istiyorsanız bizimle irtibata geçiniz.

ÜSKÜDAR BÖLGESİNDE HİZMET VERDİĞİMİZ BÖLGELER

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonHEMEN ARA
web tasarım