CEVİZLİ ÇATI USTASI

Çatı, binaların en üstünde yer alan ve dış dünyanın olumsuz etkilerine en fazla maruz kalan bina bölümleridir. Yağmurun, karın, dolunun, rüzgarın etkilerine en açık kısım olan çatılar için gösterilmesi gereken dikkat ve özenin gösterilmemesi halinde, çatılar bir süre sonra bina sakinleri için sorun çıkarmaya ve maddi külfet yaratmaya başlarlar.

CEVİZLİ ÇATI USTASI

CEVİZLİ ÇATI USTASI

Çatılarda görülen sorunlar çok çeşitli olabilir. Özellikle üzerinde çatı bulunmayan, teras tabir edilen çatılarda gerekli uygulamaların yapılmaması ve önlemlerin alınmaması halinde, başta su sızıntısı ve ısı kaybı olmak üzere, çok ciddi problemlerin ortaya çıktığı bilinir. Teras çatılarda yapılması gereken en önemli şey, su tahliyesinin sağlanması için gerekli giderlerin düzenlenmesi ve izolasyonun sağlam yapılmasıdır. Aksi takdirde teras çatılar dış dünyanın olumsuz tüm etkilerini bina içine yansıtmaya ve evlerdeki hayat kalitesin düşürmeye başlarlar.

Çatısı olan binalarda görülen sorunlar ise çok daha farklıdır. Baştan savma yapılan çatılarda bir yılı dahi geçmeden sorunlar baş gösterir. İzolasyonu iyi yapılmamış, birkaç yılda bir kiremitleri aktarılmamış, bacaları ve baca dipleri elden geçirilmemiş, tıkalı su boruları yüzünden su sızıntısı görülen çatılar sebebiyle tüm bina etkilenmeye ve ciddi enerji kayıpları yaşanmaya başlar. Bazı durumlarda çatıların tamamen sökülerek, yerine yenisinin yapılması gerekir. Zaman içinde yıpranan ve komple yenilenmesi gereken çatılar için yapılabilecek en doğru şey, yeniden bir çatı inşasıdır.

Cevizli çatı ustası, Cevizli çatı tamiri, Cevizli çatı tamircisi, Cevizli çatı izolasyon, Cevizli Çatı servisi konusunda yardıma ve hizmete ihtiyacınız varsa firmamız ile irtibata geçiniz. Piyasanın en iyi ustaları ile en kaliteli hizmetini veren firmamızın çatı konusundaki faaliyetleri ve çalışmaları ile ilgili referanslarımızdan bilgi alabilirsiniz.

Müşteri memnuniyeti ilkesi ile yola çıkan firmamız, uzun yıllardır sektörün aranılan isimlerinden biridir. Cevizli bölgesinde gerçekleştirdiğimiz çatı uygulamalarımız ile bölge halkı tarafından kazandığımız güvenin tesadüf olmadığı açıktır. En kaliteli hizmeti en ekonomik fiyatlarla almak ve uzun yıllar çalışabileceğiniz bir çatı firması bulmak istiyorsanız bizimle tanışmanız ve çalışma koşullarımızla ilgili bilgi almanız yeterli. Çünkü bizim işyerimiz çatılar.

MALTEPE’DE HİZMET VERDİĞİMİZ BÖLGELER

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonHEMEN ARA
web tasarım