AYDINEVLER ÇATI USTASI

AYDINEVLER ÇATI USTASI

AYDINEVLER ÇATI USTASI

Aydınevler çatı servisi işi yapan firmalar arasında en iyisini, işini en iyi bileni, en ekonomik ve kaliteli hizmet vereni arıyorsanız doğru yerdesiniz demektir. Bölgenin en eski çatı işleri firması olarak, verdiğimiz hizmetler konusunda müşteri memnuniyeti odaklı çalışma anlayışımızdan sizler de memnun kalacak ve farkı anlayacaksınız.

Aydınevler çatı tamiri işlerinde yılların deneyimi ile her türlü çatı tamiri, tadili, inşası, izolasyonu, aktarması gibi konularda işini ehli ustalarımız ile hizmet vermekteyiz. Tüm işlerimizde en kaliteli malzemelerle çalışmak ana ilkelerimizden biri. Ayrıca sektörün en iyi ustaları ile çalışıyoruz. İşlerimizi yaparken kullandığımız ekipmanlarımız, kısa sürede her türlü malzeme ile işlerimizi yapmamıza olanak sağlıyor.

İş güvenliği konusunda azami özenin gösterildiği firmamızda, tüm ustalarımızın iş sağlığı ve güvenliği konusunda yeterlilik belgeleri bulunur. Çatıların binaların en üstünde yer alan bölümler olması ve çok tehlikeli bir iş yaptığımızın bilinci ile her türlü işimizde önceliğimiz iş güvenliğidir. Böylece çalışanlarımızın sağlık ve güvenliği kadar, iş sahiplerini de sorunluluktan kurtarmayı amaçlarız. Çünkü yaşanacak en ufak bir aksilik, yaralanma veya can kaybı; sadece maddi değil, manevi anlamda da büyük bir sorumluluktur. Bunun bilincinde olan firmamız ve çalışanları, iş güvenliğine yüksek düzeyde önem verirler.

Aydınevler çatı tamircisi arayışlarınızda zaman kaybetmeden en iyi hizmeti alabileceğiniz kişiyi arıyorsanız ustalarımızla tanışarak, bilgi ve deneyimleri konusunda fikir edinebilirsiniz. Ustalarımız sektörün en tecrübeli ve güvenilir kişilerindendir. Bugüne kadar gerçekleştirdikleri faaliyetlerin hiçbirinde sorun yaşamamış, daima müşteri memnuniyeti ile işlerini teslim etmiş bir ekiple çalışırız.

Firmamız aynı zamanda Aydınevler çatı izolasyon işlerinde de yıllardır faaliyet göstermektedir. Her türlü izolasyon uygulamasında, dilediğiniz malzeme ile uygulama gerçekleştirerek; sizlere uzun yıllar sorun çıkarmadan kullanabileceğiniz, enerji tasarrufu sağlayabileceğiniz, yağmur ve kar sularının etkilerini binadan tahliye ederek rutubeti hiçbir zaman hissetmeyeceğiniz yalıtımları yaparız.

Aydınevler çatı ustası ihtiyaçlarınızda firmamız ile iletişime geçmeniz halinde, çatınıza bir ekip göndererek sorununuzu belirler ve en doğru ve uygun çözümü içeren bir proje sunarız. Çatı ve tüm uygulamaları bizim uzmanlık alanımız.

MALTEPE’DE HİZMET VERDİĞİMİZ BÖLGELER

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonHEMEN ARA
web tasarım