FEYZULLAH ÇATI USTASI

İstanbul coğrafi konumu ve iklimi bakımından homojen ve problemli bir özellik gösterir. Tek tip iklimin görülmediği, karasal – ılıman ve Karadeniz ikliminin birlikte yaşandığı, sıkça yağış alan ve şiddetli rüzgarların görüldüğü bu metropolde, insanların kalabalık ve trafik sebebiyle yaşadığı stres ayrı bir sorundur. Bu yüzden insanlar şehrin gürültü ve yoğunluğundan ancak evlerinin huzurlu ve sakin ortamları sayesinde uzaklaşarak dinlenebiliyorlar.

Evlerimiz hepimizin en özel ve en kutsal alanıdır. Ailemizin ve bizim için en güvenli ve konforlu olan evi isteriz. Bütçemiz ve yaşam şartlarımız dahilinde de bunu sağlamaya çalışırız. Güvenli ve korunaklı evlerde yaşamak elbette herkesin hakkıdır. Bu sebeple binaların dış dünyanın olumsuz koşullarından ve kötü hava şartlarından korumaya alınması gerekir. Evlerin dış cephelerine uygulanan yalıtım ve inşası esnasında gösterilen özen nedense çatılara gösterilmez. Hiç kimse ev alırken, binanın çatısını kontrol etmez. Halbuki çatılar, binaların güven ve konforu açısından en kritik alanlardan biridir.

FEYZULLAH ÇATI USTASI

FEYZULLAH ÇATI USTASI

 

Çatısız binalarda eğer yalıtım uygulaması da yoksa çok büyük sıkıntıların yaşandığı bilinir. Eğer binaya çatı yaptırılmak istenmiyorsa teras çatı olarak kullanılmaya devam edilebilir. Ancak teras çatılar için de alternatif yalıtım uygulamaları yapılarak sorunun çözümü mümkündür. Diğer yandan çatı inşa edilerek daha fazla koruma sağlamak en mantıklısı olacaktır. Binanın durumuna ve beklentilere uygun hazırlanacak çatı projeleriyle sağlıklı bir binaya ve kullanışlı ek bir alana sahip olmak pek ala mümkündür. Yapılması gereken şey, ihtiyaçlar doğrultusunda beklentileri dile getirerek iyi bir firma aracılığı ile çatı uygulamalarını gerçekleştirmektir.

Çatılarınızı ihmal etmeyin. Çünkü çatıların ihmali zamanla giderilemeyecek hasarlara ve çok ciddi masraflara yol açar. Evlerinize ve binanın geneline verdiği zararlar da buna eklenince, hiçbir binanın çatısının ihmal edilmemesi gerektiğini söylemek gerekir. Hele de İstanbul gibi zor bir şehirde böyle bir ihmalin neticeleri her anlamda ağır olacaktır.

Feyzullah çatı tamiri, Feyzullah çatı ustası, Feyzullah çatı tamircisi, Feyzullah çatı izolasyon, Feyzullah çatı servisi hizmetlerimiz ile siz Feyzullah sakinlerinin evlerini ve çatılarını daha kullanışlı ve sorunsuz kılmak için çalışıyoruz.

MALTEPE’DE HİZMET VERDİĞİMİZ BÖLGELER

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonHEMEN ARA
web tasarım