İDEALTEPE ÇATI USTASI

idealtepe çatı ustası

idealtepe çatı ustası

            Kaliteli hizmet ciddi ve özenli çalışma ister. Ancak kaliteli hizmet pahalı olmak zorunda değildir. Çatı işlerinde kullanılan malzemelerin fiyatları yaklaşık olarak birbirine yakındır. Çatı işlerinde fiyatların değişkenlik göstermesinin nedeni talep edilen işçilik ücretidir. Bazı iş sahipleri daha pahalı verilen hizmetin daha iyi olacağına inanmaktadır. Ancak yaratılmak istenen algı da tam olarak budur. Kimi çatı firmaları fiyatlarını yüksek tutarak çok daha iyi hizmet verdikleri iddiasının daha inandırıcı olmasını sağlamaya çalışır. Bunun gibi piyasanın çok altında fiyat teklifleri sunan firmaların çalışma kalitesi ve uzmanlığına da şüpheyle yaklaşmak gerekir. Çünkü çok ucuz hizmet, baştan savma ve alelacele yapılmış iş demektir. O zaman çatı uygulamaları konusunda hem kaliteli hem de en ekonomik hizmeti aldığımızı nasıl anlayacağız, emin olacağız?

Öncelikle yapılması gereken, kullanılan malzemeler ve ekipmana bakmaktır. Kullanılacak malzemelerin fiyatları kalitesine göre değişir. Ancak siz bütçenize uygun malzeme kullanılmasını da isteyebilirsiniz. Bu tamamen iş sahibinin talebi ve bütçesine göre belirlenecek bir kalemdir. Ama iyi bir çatı ustası sırf ucuz diye bir süre sonra orun çıkaracak malzemeyi kullanmayı onaylamamalıdır. Çünkü iyi bir usta müşterinin hem kısa hem uzun vadeli menfaatlerini birlikte değerlendirmelidir.

Diğer yandan uygulama yapılacak ekipmana sahip olunması da önemli bir husustur. Bir çekiç ve bir tornavida ile çatı işi yapabileceğini iddia eden kişilerle çalışmak, çatınıza yapabileceğiniz en büyük kötülüktür. İyi bir çatı firmasında çağın gereklerine ve kullanılacak malzemelere uygun ekipmanın bulunması gerekir. Hem mekanik hem de elektrikli cihazların bulunduğu ve iş güvenliği ekipmanına sahip ustalarla çalışmak, sıfır sorun demektir.

İdealtepe çatı ustası, İdealtepe çatı servisi, İdealtepe çatı tamircisi, İdealtepe çatı tamiri ve İdealtepe çatı izolasyon uygulamalarımızda bu hususların hepsini ciddiyetle ve özenle değerlendirip hayata geçiriyoruz. İdealtepe bölgesindeki çalışmalarımızın tamamında müşteri memnuniyeti ve sürekliliği konusunda gösterdiğimiz özen ile sektörün en iyi ve aranan isimlerinden biri haline geldik. Yılın her mevsimi ve hasta sonları dahil her zaman çatı işleriniz konusunda bizi arayabilir, hizmetlerimiz ve fiyatlarımız hakkında bilgi alabilirsiniz.

MALTEPE’DE HİZMET VERDİĞİMİZ BÖLGELER

 

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonHEMEN ARA
web tasarım