ÜMRANİYE ÇATI KAPLAMA

ÜMRANİYE ÇATI KAPLAMA

ÜMRANİYE ÇATI KAPLAMA

           Ümraniye çatı kaplama için iyi bir çatı firmasına ihtiyacınız varsa, daha fazla aramanıza gerek yok. Bölgenin en kaliteli ve profesyonel çatı firması olarak size hayalinizdeki çatıyı yapıyoruz. Ümraniye çatı kaplama firmaları arasında en güvenilir ve en fazla referans gösterilen firma olarak yılın her günü hizmetinizdeyiz.

Teras çatılarda veya üzerinde çatı olmayan binalarda görülen problemler bina sahipleri için hem maddi hem de fiziki külfet doğurmaktadır. Ne kadar kaliteli malzeme ile inşa edilmiş olursa olsun, üzeri açık binalarda bir süre sonra su sızıntıları ve ısı kayıpları sebebiyle sorunlar görülmeye başlar. Binalar ve bina sakinleri için en pratik çözüm, çatıları yükselterek üzerini kaplatmaktır. Üzeri kaplanan çatı her anlamda çatı zeminini ve binayı korur. Su sızıntıları ve ısı kayıplarının önüne geçer, yalıtım uygulamaları için uygun ortam yaratır. Ayrıca bina için ek bir depolama alanı işlevi görür. Su depoları veya fazla eşyalar için korunaklı ve güvenli bir alan oluşturur.

Çatı kaplama, binanın yaşı ve mimarisine göre seçilen malzeme ile uygulanır. Eski binalarda genellikle kiremit veya shingle malzeme tercih edilmektedir. Her iki malzeme de doğru şekilde uygulanır ve proje eksiksiz bitirilirse, uzun yıllar güvenle ve sorun çıkarmadan kullanılacak çatılara sahip olmak mümkündür. Daha modern tarzda inşa edilen binalarda ise cam, metal veya shingle gibi malzemelerle çatıların kaplanması mümkündür. Önemli olan binanın taşıyabileceği ağırlıkta bir uygulamanın yapılmasıdır.

Çatı kaplama ile su sızıntılarının tamamen önüne geçilebilir. Yalıtımın iyi yapılması ve birleşme yerlerinin doğru şekilde yapıştırılması, baca diplerinin elden geçirilmesi, su derelerinin doğru şekilde izole edilmesi ile çatı zemini su sızıntılarına karşı tamamen korumaya alınmış olur. Diğer yandan çatı kaplama binalarda sıkça rastlanan ısı kayıplarını da büyük ölçüde engeller. Çatı zeminine yapılacak su ve ısı yalıtımı ile binanın tam anlamıyla korumaya alınması sağlanır.

Ümraniye çatı kaplama işlerinizde, size tüm bu hususların titizlikle değerlendirildiği ve çatı ile ilgili tüm sorunların tamamen ortadan kalktığı bir uygulamanın garantisini veriyoruz.

ÜMRANİYE’DE HİZMET VERDİĞİMİZ BÖLGELER

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonHEMEN ARA
web tasarım