IHLAMURKUYU ÇATI USTASI     

IHLAMURKUYU ÇATI USTASI

IHLAMURKUYU ÇATI USTASI

          Hiç kimse sürekli su sızıntısı yaşanan, kışın ısınmayan yazın sıcak olan bir binada yaşamak istemez. Yıllarca çalışarak aldığımız evlerimizin ömür boyu sorunsuz ve ek masraf çıkarmadan kullanılabilir olmasını istemek en doğal hakkımızdır. İster satılık olsun ister kiralık, çatısı sorunlu olduğu için ısınma ve rutubet sorunu yaşayan konutlar talep görmezler. Bu evlerin satılığa çıkarılması halinde ise ya müşteri çıkmaz yada ederinin çok altına rakamlarla almak isterler. Halbuki basit ve ekonomik bazı uygulamalar ve düzenli bakım ve onarım ile sağlıklı çatılar altında bulunan sağlıklı konutlarda yaşamanız,  dilediğiniz zaman talep ettiğiniz fiyattan evinize müşteri bulmanız hiç te zor değil.

Bunun için yapmanız gereken çatınızın bakım ve onarım işlerini düzenli olarak yaptırmak, kiremit çatıları en geç 2 yılda bir aktarmak, su ve ısı yalıtımını en kaliteli ürünlerle gerçekleştirmek, su tahliye alanlarındaki sorunların ve tıkanıklıkların gecikmeden giderilmesini sağlamaktır. Ve bu işler sandığınız kadar pahalı ve külfetli uygulamalar değildir. Her yıl bir çatı ustası tarafından yapılan kontrolde hasar gören kısımların yenilenmesi, kullanılmaz hale gelen malzemenin değiştirilmesi, çatının aktarılması, kiremit veya çatı altı örtüsünün yenilenmesi, baca dipleri ve su saçakları ile çatı zemininin yalıtımının yapılması halinde uzun yıllar sorunsuz ve sağlam çatılar altında yaşamanız mümkündür. Eğer sürekli aynı çatı firması ile çalışırsanız hem sorunlarınız için çok daha kısa zamanda çözüm üretilecek hem de dilediğiniz an hizmet alabileceğiniz bir yol arkadaşınız olacaktır. Yani çatı işlerinde periyodik bakım ve onarım kadar bu işleri gerçekleştirecek usta ve çatı firması da önemlidir. Deneyimli personelleri ve gerekli her türlü ekipmanı ile hizmet veren, sağlam referansları olan ve işin büyük küçük olduğuna bakmaksızın hizmetinize koşan bir çatı firması ile çalışmak, sizi çok büyük bir yükten ve gereksiz masraflardan kurtaracaktır.

Ihlamurkuyu çatı ustası hizmetlerimiz ile siz bölge sakinlerine kaliteli ve ekonomik hizmeti sunma konusunda iddialıyız. Uzun yıllardır faaliyet gösterdiğimiz çatı sektöründe edindiğimiz hatırı sayılır yer ile daima hizmetinizde olduğumuzu gururla ifade ederiz.

ÜMRANİYE’DE HİZMET VERDİĞİMİZ BÖLGELER

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonHEMEN ARA
web tasarım