ATAKENT ÇATI USTASI

        Hayatımızın büyük kısmı evlerimizde veya işyerlerimizde geçer. Yoğun İstanbul trafiği, iş yorgunluğu ve stresi derken kendimizi attığımız evimizde herhangi bir sorun yaşamadan dinlenmek ve ailemizle zaman geçirmek isteriz. Aynı şekilde işyerindeki verimliliğin artması ve devamı için fiziki koşulların insani standartlara ve insan bünyesine uygun olması gerekir. Bir türlü ısınmayan, su sızıntıları görülen, dış dünyanın gürültüsünün bina içinde de hissedildiği alanlarda dinlenmek te çalışmak ta çok zordur. Bu yüzden binaların dış yüzeylerine yapılan mantolamadan önce çatı uygulamalarının yapılması ve çatının su, ses ve ısı konusunda yalıtılması gerekir.

ATAKENT ÇATI USTASI

ATAKENT ÇATI USTASI

Ayrıca özel bir sebebi yoksa ve imar müsaade ediyorsa üzeri açık yani teras çatıların kapatılması en doğru olanıdır. Doğru bir proje ve malzeme ile kapatılmış çatılarda su sızıntıları ve ısı kayıpları çok daha az olmaktadır. İyi bir çatı firması bulduğunuz takdirde, çatınıza özel proje hazırlayacak ve çatınızı kapalı hale getirerek yani çatı inşa ederek binayı dış etkilerden koruma oranını yükseltmiş olacaktır. İstanbul gibi kışı çok soğuk ve yağışlı geçen bir şehirde en sağlıklısı kapatılmış ve yalıtılmış çatılardır.

Ancak çatı işleri yalıtım uygulamaları ve çatı inşasından ibaret değildir. Kiremit aktarma, yıkarak yeniden çatı yapma, çatı iskeleti oluşturma, çatı bacası yapımı ve yalıtımı, çatı penceresi ve su saçağı inşası, tıkalı su borularının açılması, çatı altı örtüsünün değiştirilmesi gibi çok sayıda farklı uygulamalardan oluşan kompleks bir iştir. Çok teferruatlı ve teknik bilgi gerektiren çatı işlerini tecrübesiz birine emanet etmek yapılacak en büyük hatadır. Özellikle tek tip çatılarda çalışmış, yeni nesil çatı ürünleri konusunda bilgi ve deneyim sahibi olmayan ustalar ve firmalar sizi hayal kırıklığına uğratabilir. Boşa masraf ve zaman kaybı anlamına gelen tecrübesiz kişilerle çalışmak yerine, işinin ehli ve her çatıda çalışma ve her türlü malzemeyi uygulama yeterliliğine sahip ustalarla ve firmalarla anlaşmak en doğru olanıdır.

Atakent çatı ustası hizmetlerimiz ile tecrübe ve güvenin ayrıcalığını ve ekonomik fiyatların keyfini çıkarmak, çatınızı emin ellere emanet etmek için yapmanız gereken tek şey bizimle iletişime geçmek olacaktır.

ÜMRANİYE’DE HİZMET VERDİĞİMİZ BÖLGELER

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonHEMEN ARA
web tasarım