KADIKÖY ÇATICI 

KADIKÖY ÇATICI

KADIKÖY ÇATICI

        Kadıköy çatıcı işleri için iyi bir çatı firması ve iyi bir usta arıyorsanız, uzman ekibimiz ve profesyonel hizmetlerimiz ile siz bölge halkının yanındayız. Uzun yıllardır Kadıköy çatıcı işleri konusunda faaliyet gösteren firmamızın deneyimi, birikimi, güvenilirliği ve müşteri portföyü ile bugüne kadar çalıştığınız tüm çatı firmalarından ne kadar farklı olduğunu göreceksiniz.

Çatı işleri inşaat işleri gibi değildir. İnşaat işinde müteahhit veya binayı yapan kişi binayı bitirdikten ve sattıktan sonra herhangi bir sorumluluk almaz. Onun işi binayı bitirip teslim etmektir. Sonrasında çıkacak sorunlar konusunda ve binada yapılacak iyileştirme çalışmalarında maddi veya fiziki anlamda bir katkısı olmadığı gibi sorumlu da tutulamaz. Bu yüzden çatı işleri bina inşa işlerinden farklıdır. Çünkü adresi belli ve profesyonel bir çatı firması yaptığı işe her zaman sahip çıkar, sorun yaşanması halinde servis hizmeti ile sorunu giderir, düzenli olarak bakım ve onarım gerçekleştirir, müşteri unutsa dahi yapılacak rutin uygulamaları hatırlatarak işini ihmal etmez.

İyi bir çatı firması sadece yaz aylarında değil, yılın 12 ayı hizmet vermelidir. Çünkü aniden ortaya çıkan ve acilen giderilmesi gereken sorunların neredeyse tamamı kış mevsiminde görülür. Bu sorunların bir kısmı hemen giderilmezse insan sağlığı veya bina güvenliği açısından tehlike oluşturabilir. Bu yüzden köklü çatı firmaları kışın da müşterilerinin hizmetine hazırdır. Çok ağır hava koşulları dışında, ihtiyaç olan her an binaya intikal ederek, sorunu en kısa sürede çözmelidir. Sadece yazın çalışan bir sonraki yaza kadar ulaşamayacağınız çatı firma ve ustalarının, siz ve binanız için iyi bir iş ortağı olduğunu söylemek mümkün değildir.

Tüm bu ihtiyaç ve gerekleri göz önünde bulundurarak kendine özel misyon geliştiren firmamızda işin büyük veya küçük olması, yaz veya kış mevsimi arasında herhangi bir fark yoktur. Her iş için her koşulda hizmet vermeye hazır bir ekiple işimizi yaparız. Bu yüzden Kadıköy çatıcı firmaları içinde en güvenilen firma olarak anılmaktayız. Bu sektörde daha uzun yıllar hizmet vermek amacıyla var gücümüzle, her mevsim ve her koşulda çalışmaya devam edeceğiz.

KADIKÖY’DE HİZMET VERDİĞİMİZ BÖLGELER

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonHEMEN ARA
web tasarım