MERDİVENKÖY ÇATI USTASI

MERDİVENKÖY ÇATI USTASI

MERDİVENKÖY ÇATI USTASI

           Çoğumuzun akan çatılar yüzünden evi yada binası hasar görmektedir. Özellikle en üst katların tavanında görülen su sızıntıları sebebiyle boyalar kalkmakta, ev küf kokmakta, nemli ve kötü bir hava oluşmaktadır. Aynı şekilde çatılardan kaynaklanan su sızıntıları binaların dışında çok çirkin bir görüntüye sebep olmaktadır. Diğer yandan bu şekilde zarar gören beton bir süre sonra mukavemetini kaybederek yıkılma tehlikesi yaratır. Su sızıntıları sebebiyle evlerde ve binalarda yaşanan bu rutubet evlerin değerini düşürür. Hiç kimse rutubetli ve hasar görmüş bir evi kiralamak yada almak istemez. Çünkü bu evlerde yaşamak hem sağlık açısından hem de konfor açısından ciddi sorunlara sebep olur.

Bu yüzden binanızın neresinde olursa olsun, su tesisatı yada çatıdan kaynaklı su sızıntılarının ivedilikle önleminin alınması, gerekli ise yenilenmesi ve yeniden inşa edilmesi gerekir. İhmali halinde veya yüzeysel önlemlerle kısa süre sonra sorun tekrar edecek ve iş içinden çıkılmaz bir hal alacaktır. Böyle sorunlarla karşılaşmamak için yapılması gereken ilk şey su tesisatının elden geçirilmesi ve çatıdan kaynaklanan su sızıntısının sebebini bularak yenilenmesi olacaktır. Kötü inşa sebebiyle veya yalıtım uygulamasının olmaması gibi hallerde sıklıkla yaşanan su sorunu, tüm binalar için en büyük problemlerden biridir.

Çatılarınızdan kaynaklanan su sızıntılarının farklı sebepleri olabilir. İnşaatta kullanılan malzemelerin kötü olması, yanlış teknik uygulanması, özensiz davranılması, ihmal gibi sebeplerle çatılar su sızdırırlar. Bu problemin önüne geçebilmek için öncelikle bir keşif yapılması gerekir. İyi bir çatı ustasının çatınızı kontrol etmesini sağlayarak, sorunun nereden kaynaklandığını öğrenmelisiniz. Eğer sorun birkaç küçük uygulama ile giderilebilir nitelikte ise problem kısa sürede çözülmüş olur. Ancak ciddi bir tadilat gerekli ise iyi bir çatı ustası size bu konuda her türlü bilgiyi verecek ve gerekli uygulamaların neler olduğunu anlatacaktır.

Merdivenköy çatı tamiri, Merdivenköy çatı ustası, Merdivenköy çatı tamircisi, Merdivenköy çatı izolasyon, Merdivenköy çatı servisi işlerinde uzman olan firmamızın tecrübeli ustaları ve teknik ekibi ile her türlü çatı sorununuza çözüm bulabilir, ücretsiz keşif ve projelendirme hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

 

KADIKÖY’DE HİZMET VERDİĞİMİZ BÖLGELER

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonHEMEN ARA
web tasarım