SUADİYE ÇATI USTASI

SUADİYE ÇATI USTASI

SUADİYE ÇATI USTASI

Evlerimiz hepimizin en özel, en kutsal alanlarıdır. Dünyanın her türlü kötülüğünden ve zorluğundan kendimizi evimizin güvenli ortamı sayesinde koruruz. Evlerimizin güzel ve konforlu olmasını isteriz. Sağlıkla ve mutlulukla yaşayabileceğimiz şekilde düzenleriz, yenileriz, bakımlarını yaparız. Uzun yıllar çalışarak sahip olduğumuz evlerimizin ömür boyu sağlıklı ve güvenli şekilde kullanılabilir olması için bazı fedakarlıklarda bulunmak gerekir. Nasıl ki kapımızı, penceremizi, zeminimizi, mutfak dolaplarımızı, beyaz eşyalarımızı düzenli olarak yeniliyorsak veya tamir ettiriyorsak, aynı özeni çatılarımız için de göstermek zorundayız.

Çatılar binalar yapılırken inşa edilebileceği gibi sonra da yapılabilir. Bu tamamen ihtiyaca veya tercihe bağlıdır. Eğer bulunulan bölgenin iklim koşulları gerektirmiyorsa veya çatının üzeri güneş paneli koymak için veya yaşam alanı olarak kullanılıyorsa teras çatı olarak üzerinin açık bırakılması mümkündür. Ancak bu durumlarda ısı kayıpları ve su sızıntılarını önlemek için daha fazla özen gösterilmesi ve çok iyi bir yalıtım yapılması gerekir.

Teras çatılarda yapılacak yalıtım uygulamaları için kullanılacak malzeme, çatı örtüsü bulunan çatılar için kullanılanlardan daha farklıdır. Üzerinde dolaşılan teras çatılarda, yalıtım malzemesi olarak kullanılan cam yünü içerikli malzemelerin üzerinin levhalarla kapatılması ve güneş ışınlarının zararlı etkilerinden binanın korunması için ışınları yansıtan beyaz çakıl taşlarının serilmesi gerekir.

Çatı örtüsü bulunan çatılarda ise gerek çatı kaplama malzemesinin altının gerekse çatı zemininin yalıtım malzemesi ile izole edilmesi, düzenli olarak çatının aktarılması, periyodik olarak kontrollerin yapılması, su sızıntılarının önlenmesi için gerekli önlemlerin alınması şarttır. Baca dipleri, su dereleri ve tahliye borularının kontrolleri ve tamirlerini gerçekleştirilmesi de çatı yalıtımının önemli bir parçasıdır.

            Suadiye çatı tamiri, Suadiye çatı ustası, Suadiye çatı tamircisi, Suadiye çatı izolasyon ve Suadiye çatı servisi ihtiyaçlarınız için İstanbul’un en güvenilir ve uzman çatı firması olarak her zaman ve her konuda hizmetinizdeyiz. İşinin ehli personelimiz, iş güvenliği konusundaki hassasiyetimiz, kaliteli malzemelerle çalışmamız ve detaylara önem veren hizmet anlayışımız ile siz Suadiyelilerin daima yanındayız. Unutmayın, sorunsuz çatı sorunsuz bir hayat demektir. Sorunsuz çatıların altında mutlu bir hayat için bizimle iletişime geçiniz.

KADIKÖY’DE HİZMET VERDİĞİMİZ BÖLGELER

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonHEMEN ARA
web tasarım