KOŞUYOLU ÇATI USTASI

KOŞUYOLU ÇATI USTASI

KOŞUYOLU ÇATI USTASI

             Her sektörde olduğu gibi çatı sektöründe de kötü niyetli insanlar bulunur. Çatı konusunda yeterli ve gerekli tecrübesi olmadığı halde insanları iyi çatı ustası olduğuna ikna ederek işlerini alan ancak işi yapmadan bırakan veya hakkıyla yerine getirmeyen insanlar yüzünden, sektörde bu işten geçinen insanların işleri de sekteye uğramaktadır. Ne yazık ki bir kısmı dolandırıcı olan bu insanların yarattığı olumsuz algı sebebiyle işinin ustası ve yıllarını bu işe vermiş insanlara karşı da önyargı oluşmaktadır.

Eğer çatı işleriniz konusunda çalışabileceğiniz güvenilir bir usta ve firma arıyorsanız dikkat etmeniz gereken birkaç husus vardır. Öncelikle referanslarına bakmalısınız. Daha önce bitirdikleri işlerden örnekler sunarak referans verip vermediklerine dikkat etmelisiniz.

Çatıyı görmeden, sadece beyan üzerine teşhis koyan ustalarla çalışmaktan kaçınmalısınız. Çünkü iyi bir usta mutlaka çatıyı yerinde görerek, gerekli kontrolleri yaparak sorunu belirleyip uygulamayı gerçekleştirendir. Her çatının sorunu kendine özeldir. Genel geçer sözlerle, çatıyı görmeden işin adını koyan firmaların yaklaşımı sektörün ilkeleri açısından doğru değildir.

Her türlü malzeme ile her türlü mimarideki çatılarla çalışan ustalar her zaman tercihiniz olmalıdır. Çünkü çatınız eski olabilir ve bazı kısımlarının eski malzeme ve yöntemlerle, kalan kısımlarının daha yeni malzemelerle yapılması gerekebilir. Bu durumda farklı malzemelerin kullanımı ve uygulaması konusunda bilgi sahibi olmayan kişiler size tam olarak beklediğiniz sonucu sunamayacaktır.

İyi bir çatı ustası daima iş güvenliğine önem vermelidir. Tehlikeli bir iş olan çatı faaliyetinde gerekli önlemler alınmazsa ciddi sonuçlar yaşanması olasıdır. Bu yüzden iyi bir firma ve usta daima can güvenliğine önem verendir. Aynı zamanda binada yaşayanları rahatsız etmeyecek şekilde çalışmalı, iş saatleri konusunda özenli olmalıdır.

Tüm bu şartları birlikte sağlayan bir çatı firması ile çalışmanız halinde can sıkıcı sonuçlarla ve sorunlarla karşılaşmazsınız. Sektörde uzun zamandır faaliyet gösteren ve referansları olan bir çatı firması size uzun yıllar hizmet verme konusunda daima hazır olacaktır.

Koşuyolu çatı tamiri, Koşuyolu çatı ustası, Koşuyolu çatı tamircisi, Koşuyolu çatı izolasyon, Koşuyolu çatı servisi konularında bu hususlarda hassasiyet gösteren bir firma ile çalışmak sizin de hakkınız.

KADIKÖY’DE HİZMET VERDİĞİMİZ BÖLGELER

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonHEMEN ARA
web tasarım