CAFERAĞA ÇATI USTASI

CAFERAĞA ÇATI USTASI

CAFERAĞA ÇATI USTASI

Caferağa çatı tamiri, Caferağa çatı ustası, Caferağa çatı tamircisi, Caferağa çatı izolasyon, Caferağa çatı servisi işlerinizde, bölgenin en iyi ve tecrübeli ustaları ile hizmetinizde olan firmamızın, çatı uygulamaları konusundaki kaliteli hizmeti ve müşteri memnuniyeti odaklı anlayışı ile çatılarınız sorun olmaktan çıkıyor.

Çatınızla ilgili sorunlarınızda, izolasyona, çatı aktarmaya, baca ve baca dipleri tamirine, yeni çatı yapımına, çatınızın yıkılarak yeniden inşasına, su dere ve oluklarının yenilenmesine veya tıkanıklıklarının giderilmesine, çatı iskeletinin değiştirilmesine, teras çatılarda yalıtım ve diğer uygulamalara yönelik ihtiyaçlarınız için daima hizmetinizdeyiz. Firmamızın tüm ustaları kendi alanlarının en iyileri olup, her türlü çatı sorunu konusunda çözüm sunabilen, istenilen her malzeme ile çalışabilen nitelikli kişilerdir.

İş güvenliğine özen gösteren, aile mahremiyetine saygılı ekibimiz öncelikle çatınızda bir keşif gerçekleştirir. Eğer ihmal sebebiyle büyüyen bir problem varsa, problemin kaynağını bularak en mantıklı ve kesin çözümü sunar. Bunun yanında ihmali halinde ileride sorun yaratabilecek hususlar görürlerse, bu konuda da bilgi vererek giderilmesini isteyip istemediğinizi teyit alırlar. Eğer sorun yeni başlamışsa veya küçük bir müdahale ile giderilebilecekse bu yönde çalışma yapılır. Size gereksiz masraflar ve iş çıkarılmaz. Ancak çatıdaki sorun ciddi ise ve köklü bir uygulama gerekiyorsa, bunu da size bildirirler. Baştan savma ve geçici yöntemlerle işi yapılmış gibi gösteren ve haksız kazanç elde eden hiçbir çatı ustası ile çalışmayız.

Ailelerin yaşadığı binalardaki mahremiyet ve sessizlik kuralına da had safhada dikkat eden ekibimiz, çalışırken gerekli iş güvenliği tedbirlerini de alırlar. İhmal sonucu gerçekleşen  kazalar ve can kayıpları, kimsenin istemeyeceği sonuçlardır. O yüzden bizim için iş güvenliği her şeyden önce gelir. Çalışma saatlerine özen göstererek, binada yaşayanların makineler veya çalışmadan rahatsız olmaması için en üst düzeyde özen gösterilir.

Çatı işleri ciddiye alınması gereken, özen ve dikkati çalışılma isteyen, güven ve iyi niyet esasına dayalı faaliyetlerdir. Uzun yıllar çalışmaya devam edeceğiniz, çatınızı güvenle emanet edebileceğiniz, istediğiniz her an ulaşabileceğiniz bir firma ile çalışmak istiyorsanız, bizime iletişime geçiniz.

KADIKÖY’DE HİZMET VERDİĞİMİZ BÖLGELER

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonHEMEN ARA
web tasarım