ORHANTEPE ÇATI USTASI

ORHANTEPE ÇATI USTASI

ORHANTEPE ÇATI USTASI

İstanbul’da hem Anadolu hem de Avrupa yakasında şubeleri ve ekipleri olan çok az sayıdaki çatı firmasından bir olarak, İstanbul’un her bölgesinde her türlü çatı işleri konusunda profesyonel hizmet veriyoruz.

Her geçen gün nüfusu artan İstanbul’da yaşadığınız semtte, ihtiyacınız olan her an ulaşabileceğiniz bir çatı firması bulmanın ne kadar zor olduğunu biliyoruz. Çoğu internet sitesinde çatı ustası yada çatı firması olarak tanıtım yapılmakla birlikte bir cep telefonu dışında başka bilgi bulunmaz. Bu kişileri aramanız halinde sanki sizinle aynı semtteymiş gibi beyanlarda bulunarak sizi oyalarlar. Halbuki çoğu tek başına yada bir- iki usta olarak çalışan kişilerdir. Bu yüzden bir işi bitirmeden bir başkasına gitmeleri mümkün değildir. Acil çatı sorunlarınızda geleceklerini söyleyerek defalarca aramanıza rağmen günlerce gelmeyen ustaların olduğunu bizler de duyuyoruz. Bu tür sorunların önüne geçmek için sektörün en iyilerinden oluşan usta ekibimizle İstanbul’un her semtinde aynı anda hizmet verebilen pek çok birimimiz bulunur. Her türlü uygulama için gerekli tüm ekipmana sahip olan ustalarımız size en kaliteli hizmeti en kısa zamanda ve en ekonomik fiyatlara sunarlar. Çok kötü hava şartları haricinde her mevsimde hizmet veren bir firmayız. Özellikle kışın aniden ortaya çıkan çatı sorunlarınız için hava şartları elverdiği ölçüde sorununuzu baharı beklemeden çözeriz.

Uzun yıllardır İstanbul’un pek çok semti gibi Orhantepe’de de çatı hizmeti veren firmamızın bitirdiği işler ve referansları konusunda bilgi almak isterseniz bizimle iletişime geçmeniz yeterli. Ekonomik fiyatlarımız, verdiğimiz sözü zamanında yerine getirmemiz, işimizi dikkatle ve özenle yapmamız, müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem, iş güvenliği konusundaki hassasiyetimiz bizi rakiplerimizden daha öne geçiriyor. Çatı işleriniz konusunda iyi bir firma ile çalışmak istiyorsanız ve Orhantepe çatı ustası hizmetine ihtiyacınız varsa internette yada çarşı pazarda çatı ustası arayarak zaman kaybetmenize gerek yok. En küçükten en büyüğe çatı ile ilgili her konuda yanınızdayız. Firmamıza ve ustalarımıza günün her saati ulaşabilir, bilgi alabilir ve acil sorunlarınızda çağırabilirsiniz. Bizim için çatı demek iş demek, iş demek çatı demektir.

KARTAL’DA HİZMET VERDİĞİMİZ BÖLGELER

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonHEMEN ARA
web tasarım