KARTAL ÇATI USTASI

KARTAL ÇATI USTASI

KARTAL ÇATI USTASI

            Çatı işlerinde dikkat edilmesi gereken en önemli konulardan biri iş güvenliğidir. İş güvenliği konusunda gerekli tedbirleri almayan, iş güvenliği ekipmanı olmayan ve bu konuda bilgisi bulunmayan firmalarla çalışmak iş sahipleri için her zaman risktir. Çünkü binaların en üstünde yer alan çatılarda çalışırken gösterilecek en küçük bir dikkatsizlik can ve mal kayıplarına sebep olabilir.

Yerden onlarca metre yukarıda yapılan çatı işleri için güvenlik önlemleri alınması gereğini her firma ve usta yerine getirmez. Getirmek istese de de bu konuda eğitim ve bilgi sahibi olmadıkça pratikte bir anlamı olmaz. Bu yüzden çatı işlerinizi bir firmaya emanet ederken iş güvenliği uygulamaları hakkında bilgilerinin olup olmadığını, gerekli ekipmana sahip olup olmadıklarını öğrenmelisiniz. Çünkü yaşanacak bir can ve mal kaybından sadece firma veya usta değil, iş sahibi veya bina sakinleri de hem hukuken hem cezai anlamda sorumlu olacaktır.

Ayrıca çatı işlerini yaparken aile mahremiyetine, apartman sakinlerini mümkün olduğunca gürültü ile rahatsız etmemeye, çevreyi kirletmemeye özen gösterilmelidir. Bazen günlerce süren çatı işlerinde bu tür detaylar dikkat etmek hem etik bakımından hem de müşteri memnuniyeti açısından önemlidir.  Ancak bu konularda her firma gerekli hassasiyeti ve özeni göstermez.

Çatılarınızı emanet edeceğiniz firma ve ustaların seçimi konusunda sadece fiyatlarına göre değil böyle önemli detaylar konusunda da özen göstermelisiniz.  Çünkü gerek iş güvenliği gerekse iş ahlakı konusu her sektörde olduğu gibi bizim sektörümüzde de önemlidir ve önemli olmak zorundadır.

Kartal çatı ustası işlerinizde her anlamda güvenebileceğiniz, apartman sakinlerini rahatsız etmeden çalışacak, iş güvenliği konusunda gerekli önlemleri alacak, kaliteli hizmeti en ekonomik fiyatlarda sunacak, taahhüt ettiği tarihte işi teslim edecek, günün her saati ulaşabileceğiniz, acil durumlarda en kısa zamanda yanınızda olacak bir firma arıyorsanız doğru adrestesiniz. Yıllardır Kartal bölgesinde çatı hizmetleri veren firmamızın ayrıcalıklı hizmetlerinden faydalanmak ve uzun yıllar çalışacağınız güvenilir bir firma bulmak istiyorsanız bizi aramanız yeterli olacaktır. En kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarda almak sizin de hakkınız.

KARTAL’DA HİZMET VERDİĞİMİZ BÖLGELER

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonHEMEN ARA
web tasarım