UĞUR MUMCU ÇATI USTASI

               Uğur Mumcu çatı ustası ihtiyaçlarınızda en deneyimli ekip ve en geniş ekipmanla yıllardır hizmetinizdeyiz. Firmamızda çatı işleri ile ilgili her konuda hizmet verilmektedir.

Her yaşta binanın çatısında rahatlıkla çalışıyoruz. Bizim için eski veya yıpranmış bir çatıyı yeniden sıfır gibi yapmak asla sorun değildir. Eğer gerekli ise ve daha ekonomik olacaksa yıkarak yeniden ve dilediğiniz gibi çatı inşası da yapmaktayız. Teras çatı izolasyon ve düzenlemeleri, kapalı çatılarda bina damı ve çatı örtüsü su ve ısı yalıtımları, baca dipleri, su olukları gibi alanlarda gerekli izolasyonun yapılması, çatı aktarma, çatı penceresi ve saçak yapımı gibi çatı ile ilgili aklınıza gelecek ve ihtiyaç duyduğunuz her konuda hizmetlerimiz bulunmaktadır.

UĞUR MUMCU ÇATI USTASI

UĞUR MUMCU ÇATI USTASI

 

Sadece kiremit çatılar değil, shingle, ondüline, saç gibi farklı çatı malzemeleri ile de çalışıyoruz. Bu tür farklı malzemelerin gerektirdiği izolasyon çeşitlerini yapıyoruz. Köpük veya sürme yolu ile uygulanan pratik çatı yalıtım çalışmalarımız ile kısa sürede kesin çözüm istediğiniz konularda hizmet veriyoruz.

Bilindiği gibi çatı çok dikkatli ve özenli çalışma isteyen bir alan. İhtiyaç ve gerekliliklerin bir arada değerlendirilmesi, bölgenin coğrafya ve iklim koşullarına en uygun çatı türünün belirlenmesi, binanın yük taşıma kapasitesinin göz önünde bulundurulması, uzun yıllar kullanılabilecek malzemelerin seçilmesi, yalıtımın kusursuz olması gibi çok farklı detayların en doğru kombinasyonla bir araya getirilerek bir proje hazırlanması şarttır. Aksi takdirde avuç dolusu para harcayarak yaptırdığınız çatınızdan beklendiğiniz verimi almanız mümkün olmayacaktır.

Çatılarla ilgili beklentilerin en önemlileri olan ısı ve su yalıtımı, her çatıda bulunması gereken ve zorunlu bir ihtiyaçtır. Su sızıntılarının sebep olduğu tahribat ve sağlık sorunları yanında, ısı kayıpları sebebiyle yükselen enerji harcamaları bina sakinlerini rahatsız eder. Bu yüzden hem ısı hem de su yalıtımının öncelikle gerçekleştirilmesi gereklidir.

Uğur Mumcu çatı ustası arıyorsanız doğru adrestesiniz. Bölgede yıllardır gerçekleştirdiğimiz yüzlerce proje ile kendi alanımızda bir marka yarattığımızı rahatlıkla söyleyebiliriz. Çatı konusunda en iyiyi hedefleyen ve sektörde uzun yıllar daha faaliyet göstermeye kararlı firmamızın sizin ihtiyacınız olan hizmet konusunda da mutlaka bir çözümü vardır.

KARTAL’DA HİZMET VERDİĞİMİZ BÖLGELER

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonHEMEN ARA
web tasarım