TOPSELVİ ÇATI USTASI

TOPSELVİ ÇATI USTASI

TOPSELVİ ÇATI USTASI

                   Yaşadığınız bölge, yağışı ve rüzgarı çok fazla alan ve yaz ile kış arasında ciddi ısı farklarının görüldüğü bir yerse çatı ile ilgili sorunların sıkça tekrar etmesi normaldir. Bu özelliklerin hep birlikte yaşandığı şehir olarak İstanbul da, çatı konusunda en fazla hizmete ihtiyaç duyan bölgelerden biridir. İstanbul’un yağmuru, karı, rüzgarı, fırtınası,  yazın aşırı sıcağı ve iklimler arasında ciddi ısı farkları sebebiyle binalar da çatılar da vaktinden önce deforme olmaktadır.

İstanbul’un genelinde geleneksel tarzda inşa edilen apartman tipi yapılar görülür. Ancak bazı bölgelerde müstakil tipli evler de bulunmaktadır. Bu tür binaların çoğunda ise kiremit çatılar kullanılır. Hem geleneksel olması hem de ekonomik ve dayanıklı bir ürün olması sebebiyle tercih edilen kiremit çatıların düzenli olarak onarımlarının yapılması gerekir. Çünkü gerek şiddetli rüzgarlara gerekse kar ve yağışın basıncına maruz kalan kiremitler birkaç yılda bir aktarılmaları, kırılan, kayan veya deforme olanların yenileri ile değiştirilmeleri gerekir. Ayrıca kiremit çatıların altı genellikle ahşap merteklerden kurulu iskeletten yapıldığından bu kısımların da kontrol edilmesi, çürüyen, yıpranan ahşabın yenilenmesi şarttır. Bazen çeşitli sebeplerle çöken çatıların yeniden yapılması da çatı işleri arasında en sık rastlanılanlardandır.

Çatınızla ilgili sorunlarınız var veya binanızın üzerine bir çatı inşa ettirmek istiyorsanız yapmanız gereken iyi bir çatı firması ile görüşmektir. İyi bir usta ekibi ve gerekli ekipmanı olan çatı firmaları size ihtiyacınız olan her konuda hizmet verecektir. Tamir, bakım, sıfır çatı inşası, çatı kaplamasının değiştirilmesi, kapalı çatının açılarak teras çatı haline getirilmesi, yalıtım işleri ve diğer pek çok konuda hizmet alabileceğiniz çatı firmaları arasında hem kaliteli hem de ekonomik hizmet vereni bulmak için uzun araştırmalar yaparak zaman kaybetmenize gerek yok.

Uzun yıllardır sektörde çatı işleri konusunda hizmet veren firmamızın uygulamaları, daha önceki işleri, çalıştığı malzemeler, referansları ve fiyatları konusunda bilgi aldıktan sonra bizi tercih edeceğinize eminiz. Topselvi çatı ustası ihtiyacınız varsa, bölgenin en geniş kadrolu ve en iyi referanslara sahip firması olarak sizlerin hizmetindeyiz.

KARTAL’DA HİZMET VERDİĞİMİZ BÖLGELER

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonHEMEN ARA
web tasarım