ÜMRANİYE ÇATI ISI YALITIMI

ÜMRANİYE ÇATI ISI YALITIMI

ÜMRANİYE ÇATI ISI YALITIMI

            Ümraniye çatı ısı yalıtımı işleri için hizmete ihtiyacınız varsa, doğru yerdesiniz. Ümraniye çatı ısı yalıtımı konusunda profesyonel uygulamaları ve ekonomik fiyatlarıyla marka haline gelen firmamızın yalıtım uygulamaları ile sıcacık evlerde ve çok daha ekonomik şekilde ısınmanız ve kış mevsimini çok daha az masrafla atlatmanız mümkün.

Çatılarda yapılan ısı yalıtımı uygulamaları, kışın en büyük sorunlarından biri olan ısı kayıpları sebebiyle yükselen enerji faturalarından ve soğuğa bağlı çeşitli sağlık problemlerinden kurtulmanızı sağlar. İstanbul gibi kışı hayli soğuk geçen bir şehirde, ısınamamak çok can sıkıcı bir durumdur. Diğer yandan ne kadar enerji harcarsanız harcayın yeterince ısınamadığınızı fark edersiniz. İster doğalgaz, ister kömür isterse elektrikle ısınıyor olun, ısı kayıpları her şekilde size maddi zarar verecektir. Çatılardan kaynaklanan ısı kayıplarının %30’u geçtiği tespit edilmiştir. Üstelik ısı kayıpları sadece en üst katları değil, tüm binayı etkiler. Isınan hava yükseldiği için en üst katta başlayan ısı kaçağı zincirleme olarak alt katlara da sirayet eder. Yani ben çatı katında oturmuyorum ki, çatı ısı yalıtımı beni ilgilendirmez demeyin. Az yada çok sizin de ısı kaybı yaşamanızın sebebi, çatınızda ısı yalıtımı olmamasından kaynaklanır.

Isı yalıtımı yapılan binalarda enerji harcamalarının ciddi oranda düştüğü belirlenmiştir. Bu yüzden inşaat konusunda uzman kişiler de çatılara ısı yalıtımı yapılması gerektiği konusunda hemfikirdir. Binanız ne kadar yeni, bina inşa malzemeniz ne kadar sağlam olursa olsun, bir süre sonra çatılardan kaynaklı ısı kayıpları sizi de etkilemeye başlayacaktır. Ekonomik bir uygulama olan çatı ısı yalıtımı için ödeyeceğiniz ücreti, daha az ödeyeceğiniz ısınma masrafları ile kısa zamanda amorti edecek ve bir süre sonra ısınma konusunda kara geçeceksiniz.

           Ümraniye çatı ısı yalıtımı uygulamalarımızı, size özel hazırlanan projelerle gerçekleştiriyoruz. Her binanın ve çatının ihtiyacı olan ısı yalıtım malzemesi farklıdır. Her yalıtım ürünü her çatıda aynı verimliliği sağlamaz. Öncelikle bunun belirlenmesi gerekir. Çatınıza uygun yalıtım malzemesi ile uzman ekibimizin gerçekleştireceği ısı yalıtımı, sıcak bir ortamda çok daha ekonomik koşullarda kışı yaşamanızı sağlar.

ÜMRANİYE’DE HİZMET VERDİĞİMİZ BÖLGELER

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonHEMEN ARA
web tasarım