ÜSKÜDAR ÇATI İZOLASYON USTASI

ÜSKÜDAR ÇATI İZOLASYON USTASI

ÜSKÜDAR ÇATI İZOLASYON USTASI

         Üsküdar çatı izolasyon ustası arıyorsanız, bizimle görüşmeden karar vermeyin. Üsküdar çatı izolasyon ustası ekibimiz, bölgenin en deneyimli ve güvenilir kişilerinden oluşmaktadır. En iyisi ile çalışmak ve ödediğiniz paranın karşılığını almak sizin de hakkınız. Kaliteli ve hızlı uygulamalarımız, profesyonel ekibimiz, tam teçhizatlı çalışmalarımız ile çatılarınızda tüm izolasyon uygulamalarını ekonomik fiyatlara yaptırabilirsiniz. Üsküdar çatı izolasyon ustası hizmetlerimizin kalitesi ve fiyatlarından memnun kalacağınıza, verdiğiniz paraya değeceğine dair garanti veriyoruz.

Çatılarda ısı ve su yalıtımı yanında ses yalıtımı için de çeşitli uygulamalar yapılmaktadır. Ancak İstanbul için en fazla talep edilen izolasyon uygulaması ısı ve su yalıtımıdır. Her mevsim yağış alan ve kış koşulları ağır geçen İstanbul’da yalıtım yapılmamış bir çatı ciddi ısınma faturaları ve su sızıntıları demektir. Binalardaki ısı kayıplarının büyük kısmının çatılardan kaynaklandığı düşünülecek olursa, çatılarda yapılan izolasyon işleri sadece en üst katın değil, tüm binanın ekonomisine katkı sağlayacaktır. Isınan havanın yükselmesi sebebiyle, apartmanlarda ısı kayıpları zincirleme şekilde gerçekleşir. Bu da ısı kayıplarından tüm katların etkilenmesine sebep olur.

Dört mevsim yağış alan İstanbul’da çatılardan kaynaklı su sızıntıları da binalar için ciddi bir sorundur. Özellikle eski yapılarda yıpranma sebebiyle betonarme yapıda meydana gelen çatlaklar veya bakımsız kalmış çatılar sebebiyle çatı zeminine su sızıntıları yaşanmakta ve birkaç yıl içinde rutubet ve su sızıntıları tüm binayı etkilemeye başlamaktadır. Bilindiği gibi rutubet hem sağlık için zararlı hem de ısınmayı zorlaştıran bir durumdur. Suyun yol bulduğu her alanda akması ile ortaya çıkan rutubetin tamamen ortadan kalkması için çatı zemininin düzeltilmesi ve yalıtım yapılması gerekir.

Çatılarda yapılacak izolasyon uygulamaları için genellikle ısı ve su yalıtımı birlikte gerçekleştirilir. Böylece çatı tam anlamıyla korumaya alınmış olur. Hem bina sağlığı hem de binadaki yaşam kalitesi için çatınızda yalıtım yaptırmanız gerekir. Diğer yandan azalan enerji faturalarınız sayesinde tasarruf etmeye de başlarsınız. Çatı izolasyonu için zeminin düz ve pürüzsüz olması, yalıtım malzemesinin zeminle tam anlamıyla bütünleşmesi ve birleşme yerlerinin çok sağlam yapıştırılması gerekir.

ÜSKÜDAR BÖLGESİNDE HİZMET VERDİĞİMİZ BÖLGELER

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonHEMEN ARA
web tasarım