ÜSKÜDAR ÇATI SU YALITIMI

ÜSKÜDAR ÇATI SU YALITIMI

ÜSKÜDAR ÇATI SU YALITIMI

          Üsküdar çatı su yalıtımı hizmetleri ile siz bölge halkının uzun yılardır hizmetinde olmaktan mutlu ve gururluyuz. Üsküdar çatı su yalıtımı denilince akla gelen ilk firma olarak sıfır sorunlu ve garantili su yalıtımı yapmaktayız.

Su sızıntısı görülen çatılar sebebiyle yaşanan sorunlar ciddi boyutlara ulaşabilir. Önlem alınmazsa binanın en alt kattaki dairesine kadar sirayet edebilen su sızıntısı bir süre sonra bina güvenliğini dahi tehdit eder hale gelebilir. Yani çatılardan kaynaklanan su sızıntıları sadece en üst kattaki dairenin değil, tüm binanın ortak sorunudur. Zamanında müdahale edilir ve çatı su yalıtımı yapılırsa bina korunmuş olacağından uzun yıllar rutubetsiz ve güvenli bir binada yaşamak mümkündür.

Çatı su yalıtımı çeşitli malzemelerle yapılmakla birlikte genellikle cam yünü ve polyester içerikli ürünler kullanılmaktadır. Yani serilerek uygulanan su yalıtım malzemeleri daha fazla kullanılır. Ancak yeni nesil su yalıtım ürünleri de aynı işlevi yerine getirmektedir. Sıkılarak yada sürülerek uygulanan bu ürünler, sızıntıya sebep olan çatlaklara sızarak ve o kısımları doldurarak su sızıntılarını önlerler. Ancak üstü açık yani teras çatılarda daha iyi sonuçlar veren bu ürünlerin usta kişiler tarafından uygulanması şarttır. Zeminin pürüzsüz ve temiz olması, ürünün işin ustası kişiler tarafından uygulanması gerekir. Teras çatılarda serilerek uygulanan su yalıtım malzemesi kullanılması da mümkündür. Ancak bu durumda ürünün zarar görmemesi için üzerinin metal levha ile kaplanması gerekir. Ayrıca birleşme yerlerinin çok sağlam yapılması ve yapıştırılması çok önemlidir.

Üstü kapalı çatılarda her iki tür su yalıtımı ürünü kullanılabilir. Kapalı çatılarda tercih genellikle serilerek uygulanan cam yünü tarzı malzemelerden yana olmaktadır. Çünkü kapalı çatılarda bu tür yalıtım ürünleri daha verimli sonuçlar sağlar. Ancak hangi tür su yalıtım ürününün kullanılacağı çatının durumu ve iş sahibinin talebi de göz önünde bulundurularak değerlendirilmelidir.

Üsküdar çatı su yalıtımı işleriniz için geniş ürün seçenekleri ve deneyimli ekibimizle hizmetinizdeyiz. Binanızın yaşı, çatınızın durumu gibi detaylar bizim için sorun değildir. Tam anlamıyla su yalıtımı sağlayan uygulamalar konusunda garanti veriyoruz.

ÜSKÜDAR BÖLGESİNDE HİZMET VERDİĞİMİZ BÖLGELER

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonHEMEN ARA
web tasarım