ÜSKÜDAR ÇATI TAMİRİ

Üsküdar çatı tamiri işinde en eski ve güvenilir firmalardan biri olarak profesyonel ve kaliteli uygulamalarımız ile iddialıyız. Üsküdar çatı tamiri konusunda hizmete ihtiyacınız varsa, çatı tamirinin nasıl bir uygulama olduğu hakkında bilginiz yoksa,  yazımızın devamını okuyarak çatı tamiri konusunda fikir edinebilirsiniz.

Çatı tamiri mevcut bir çatının sorunlu olan kısımlarının yenilenmesidir. Çatınızın kaç yıllık olduğu, inşasında kullanılan malzemenin türü, yıpranma durumu gibi konular iyi bir çatı ustası için önem taşımaz. Profesyonel çatı ustaları için tamir edilemeyecek çatı, çözülemeyecek sorun yoktur.

ÜSKÜDAR ÇATI TAMİRİ

ÜSKÜDAR ÇATI TAMİRİ

            

Çatı tamiri denilince kiremit aktarmadan oluk açılmasına kadar her türlü çatı uygulaması akla gelmelidir. Her kış, arkasında az yada çok hasar görmüş bir çatı bırakır. Su sızıntısı, ısınma sorunu, rüzgar sebebiyle kayma-çökme, tıkalı su dereleri bir sonraki kışa kadar elden geçirilmeli ve kışa hazır hale getirilmelidir.

Çatı tamiri işine başlanmadan önce çatıda bir kontrol yapılır. Sorunlu kısımlar, yenilenmesi veya tamir edilmesi gereken alanlar tespit edilir. Bu kısımların yapısına uygun malzemelerle tamir ve yenilemesi yapılır. Ancak bu esnada tüm çatı değerlendirilir, henüz sorun görülmemiş olsa da mukavemeti azalmış kısımlar varsa bu alanlar için de çözümler geliştirilir. Çünkü çatı tüm elemanları ile bir bütündür. Sadece hasarlı kısımda yapılacak uygulama muhtemel sorunların önüne geçmez. Çatının her tarafının kontrol edilmesi ve tamiri yapılan kısımlarla bütünleştirilmesi çok önemlidir. Örneğin kiremit aktarma yapılırken çatı iskeletinin elden geçirilmemesi yapılabilecek en büyük hatalardan biridir. Henüz bir sorun görülmemiş olsa da iskelette aniden bir problemin ortaya çıkmayacağının garantisi yoktur. Bu da kiremit aktarmayı işlevsiz kılabileceği gibi çok daha büyük masraflara sebep olabilir. Aktarma esnasında iskeletin de kontrol edilmesi, riskli kısımların elden geçirilmesi gerekir.

Çatı tamiri detaylı ve ustalık isteyen bir iştir. Çatı tamiri, sıfırdan çatı yapmaktan daha komplikedir. Her ayrıntının üzerinde durulması ve ortaya sıfır sorunla bir çatı çıkarılması gerekir.

Üsküdar çatı tamiri konusunda size en iyi ve ekonomik olan hizmeti garanti ediyoruz. Günün her saati bize ulaşabilirsiniz.

ÜSKÜDAR BÖLGESİNDE HİZMET VERDİĞİMİZ BÖLGELER

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonHEMEN ARA
web tasarım