İÇERENKÖY ÇATI USTASI

İÇERENKÖY ÇATI USTASI

İÇERENKÖY ÇATI USTASI

           Evler hayatımızın yarıdan fazlasının geçtiği ve sadece bize özel alanlardır. Herkes günlük iş koşturmacasının ardından geldiği evinde sağlıklı ve huzurlu yaşamak ister. Hayatımız boyunca çalışıp çabalayıp aldığımız evlerimizin ömrümüzün sonuna kadar hasarsız ve sorunsuz kalmasını, satacağımız zaman değer kaybetmemesini isteriz. Bunu sağlamak için de hepimiz kendimize ve bütçemize göre bazı önlemler alır, bakımlar ve tamiratlar yaptırırız.

Herkes için çok önemli olan evlerde yaşanan sorunlar genellikle ısınma ve su sebebiyle görülür. Gerek dış cepheden herekse binanın alt ve üstünden kaynaklanan ısı kayıpları ve su sorunları hem evleri yıpratmakta hem de yaşam kalitesini düşürmektedir. Binaların dışına yapılan koruma amaçlı uygulamalar da bu korumanın sağlanması bakımından çok önem taşır. Ancak en az dış cephe kadar önemli olan kısımlardan biri de çatılardır. Çatılar da, ısı kayıpları ve su sızıntıları sebebiyle can sıkıcı sonuçlar yaratabilecek bina elemanlarıdır. Diğer yandan çatılarda suyun birikmesi sebebiyle sızıntılar çok daha ciddi boyutlara ulaşır.

Isınan havanın yükseldiği bir fizik kuralıdır. Kış aylarında evlerimizi ısıtmak için kullandığımız kömür veya doğalgaza rağmen bir türlü ısınamıyorsak bunun en önemli sebebi yalıtımsız çatılardan kaynaklanan ısı kayıplarıdır. Ya daha az enerji ile yaşamak ve sağlık sorunları ile karşılaşmak yada daha fazla enerji harcayarak yüklü faturalar ödemek zorunda kalırız.

Tüm bu sorunları ortadan kaldırmanın en pratik yolu iyi bir çatı yalıtımıdır. Su ve soğuktan korunan bir çatı size sıcak ve sağlıklı bir ev hayatı sağlayacaktır. Bu yüzden çatılarınızı ihmal etmeden bakımlarını düzenli yaptırmanız, yalıtımını gerçekleştirmeniz ve sorunlarının en kısa zamanda gidermeniz gerekir.

İçerenköy çatı ustası hizmetleri ile yanınızda olan firmamızın çatı inşası, yalıtım işlemleri, bakım-onarım hizmetleri, çatı aktarma, su oluk ve derelerinin temizlenmesi ve tamiri, baca yalıtımları gibi çok farklı alanda çatı uygulamaları bulunmaktadır. Bu konularda hizmete ihtiyaç duyduğunuz her an ulaşabileceğiniz firmamızın uzman kadrosu ve profesyonel uygulamaları ile uzun yıllar hiçbir sorun yaşamadan kullanabileceğiniz hatta varlığını bile unutacağınız bir çatıya sahip olmak istiyorsanız bizimle irtibata geçiniz.

ATAŞEHİR’DE HİZMET VERDİĞİMİZ BÖLGELER

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonHEMEN ARA
web tasarım