KADIKÖY ÇATI ISI YALITIMI

KADIKÖY ÇATI ISI YALITIMI

KADIKÖY ÇATI ISI YALITIMI

           Kadıköy çatı ısı yalıtımı yaptırmak isteyen bina sahipleri, bölgede faaliyet gösteren çatı firmaları arasından hangisi ile çalışacaklarını, en iyi firmaya nasıl ulaşacaklarını bulma konusunda bir araştırmaya girerler. Eğer şu an bu yazıları okuyorsanız, siz de Kadıköy çatı ısı yalıtımı konusunda en güvenilir ve doğru firmayı araştırıyorsunuz demektir. O halde sitemizi detaylı şekilde inceleyerek ve mevcut iletişim numaralarımızdan bizimle iletişime geçerek ayrıntılı bilgi alabilir ve çatılarınızda yaptırmak istediğiniz ısı yalıtımı işlerinizi gönül rahatlığı ile bize emanet edebilirsiniz.

İstanbul farklı iklimlerin bir arada yaşandığı ve yılın her mevsimi her türlü hava koşulunun aniden ortaya çıkabildiği ender coğrafyalardan biridir. Ancak yılın en az 8-9 ayı soğuk veya serin olan İstanbul’da yaşayanların ödemek zorunda oldukları enerji faturalarının miktarı yüksektir. Bizler de İstanbul’da yaşayan insanlar olarak, ısınma amacıyla yapılan harcamaların miktarını biliyoruz. Ekonomik koşulların gittikçe zorlaştığı günümüzde, fazladan ısınma gideri ödemek zorunda kalmak, her ekonomik seviyeden insan için külfetli bir durumdur. Kaldı ki hiç kimse çok daha ucuza ısınabilecekken fazladan enerji faturası ödemek istemez. Bu durumda yapılması gereken en doğru şey, binalarımıza ısı yalıtımı yaptırmak olacaktır.

Bina ısı yalıtımları genellikle binaların dışına yapılan mantolamalarla gerçekleştirilmekte, herkes çatılar yüzünden yaşanan ısı kayıplarının sadece en üst katın sorunu olduğuna inanmaktadır. Halbuki fizik kuralları gereğince ısınan hava yükselir. Bu da sizin ısınmak için kullandığınız enerjinin üst kata kaçması anlamına gelir. Bu durum zincirleme olarak devam etmekte ve çatı katında bulunan dairenin yaşadığı ısı kaybı aslında sizin de ısı kaybınız olmaktadır. Bu gereksiz harcamanın önüne geçmek ve çok daha az enerji gideri ödemek için çatılarda ısı yalıtımı zaruri bir uygulamadır.

Binanızın çatısına ısı yalıtımı yaptırmaya karar vererek en doğru şeyi yapıyorsunuz. Bu sayede enerji harcamalarınız en az %30 azalacak. Ancak bunu kime yaptıracağınıza henüz karar vermediyseniz, daha fazla araştırma yapmanıza gerek kalmadı. Kadıköy çatı ısı yalıtımı hizmetleri de veren firmamızın yalıtım uygulamalarının, sizin ve binanızın tüm beklentilerini karşılayacak kadar kaliteli olduğuna emin olabilirsiniz.

KADIKÖY’DE HİZMET VERDİĞİMİZ BÖLGELER

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonHEMEN ARA
web tasarım