KADIKÖY ÇATI PERİYODİK BAKIM SERVİSİ

KADIKÖY ÇATI PERİYODİK BAKIM SERVİSİ

KADIKÖY ÇATI PERİYODİK BAKIM SERVİSİ

           Kadıköy çatı periyodik bakım servisi hizmeti verilen firmamızda, yılın 12 ayı hizmetlerimiz aralıksız devam etmektedir. Biz sadece yaz aylarında çalışan ve bir sonraki yaza kadar ulaşamayacağınız çatı firmalarından olmadığımız için, Kadıköy çatı periyodik bakım servisi denildiğinde bölgenin ilk akla gelen ve en çok referansı olan çatı firması olmaktan mutluluk duyuyoruz.

Çatı servisi, çatı ile ilgili her konuda yılın her günü hizmetlerine devam eden profesyonel çatı firmasıdır. Her ne kadar çatı işleri yoğunlukla yaz aylarında gerçekleştiriliyor olsa da, kış koşullarının ağır ve zor geçtiği İstanbul’da acil durumlarda ulaşılabilecek ve hizmet alınabilecek çatı firması bulmak oldukça zordur. Çatı işleri yapan firma ve ustaların büyük kısmı sadece yaz aylarında çalışmakta, yılın kalan dönemlerinde başka işlerle uğraşmaktadır. Ancak biz Kadıköy çatı periyodik bakım servisi olarak tüm mesaimizi çatı işlerine ayırıyoruz ve yılın her günü siz bölge sakinlerine hizmet veriyoruz.

Çatı servisi işlerinde su borusu tamirinden, çöken çatıya kadar her türlü hizmet verilmektedir. İnsanlar çatı servisine genellikle acil durumlarda daha fazla ihtiyaç duyarlar. Aradıkları her an ulaşabilecekleri ve en kısa zamanda hizmet alabilecekleri çatı servisi bulma konusunda insanların sorun yaşadıklarını biliyoruz. Bu yüzden biz hizmetlerimizi kesintisiz ve hiçbir mazeret üretmeden yerine getiriyoruz. Bizim için işin büyüğü küçüğü ve mevsimi yoktur. Olağanüstü hava koşulları haricinde her mevsimde ve şartta çalışma konusunda uzmanlaşmış ekibimiz, ivedilikle binaya intikal ederek çalışmaya başlar.

Periyodik çatı bakım servisi hizmetlerimizin kapsamına sürekli çalıştığımız müşterilerimizin çatılarının düzenli olarak kontrolü ve tamir – bakım işleri de girer. Bizim tarafımızdan yapılan veya başka ustaların yaptığı ancak daha sonra bizim müdahale ettiğimiz bir çatının o andan sonraki tüm rutin kontrolleri tarafımızdan gerçekleştirilir, belli periyotlarda yapılması gereken işler müşterilerimize telefon veya mail yolu ile hatırlatılır ve belirlediğimiz günde iş alanına gidilerek işlem gerçekleştirilir.

Çatı servisi demek düzen, özen ve özveri demektir. Zamanında müdahale ve kontrol gerçekleştirmeyen ve müşterinin ihtiyaç duyduğu an ulaşamadığı bir çatı firmasının çatı servisi olduğundan söz etmek mümkün değildir.

KADIKÖY’DE HİZMET VERDİĞİMİZ BÖLGELER

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonHEMEN ARA
web tasarım