KADIKÖY ÇATI SU YALITIMI

KADIKÖY ÇATI SU YALITIMI

KADIKÖY ÇATI SU YALITIMI

          Kadıköy çatı su yalıtımı hizmetine ihtiyacınız varsa, deneyimli ustalarımız, kaliteli malzemelerle gerçekleştirdiğimiz uygulamalarımız ve ekonomik fiyatlarımız ile siz Kadıköy halkının daima yanındayız. Kadıköy çatı su yalıtımı denildiğinde ilk akla gelen ve bölgede sürekli referans verilen firma olmaktan gurur duyuyoruz.

Çatı su yalıtımı kolay ve sıradan bir uygulama gibi görünse de ustalık ve özen isteyen bir iştir. Çatı su yalıtımı yapmadan önce, uygulama yapılacak çatı alanının kontrol edilmesi ve en uygun ürünün ne olduğuna karar verilmesi gerekir. Çünkü her çatı kendine özeldir. Her binada istenilen her çatı uygulaması gerçekleştirilmesi mümkün olmadığı gibi çatının mevcut durumu, bölgenin yağış rejimi, binanın kat sayısı ve çatı alanının büyüklüğü gibi kriterlerin de dikkate alınması ve buna göre bir proje hazırlanması gerekir.

Aşırı yağış alan ve yılın her mevsimi yağış görülebilen İstanbul’da, çatılar sebebiyle yaşanan sıkıntı sadece en üst katın sorunu gibi görünse de, ihmali halinde tüm binanın ortak problemi haline gelmektedir. Halbuki çok ekonomik ve kolay bir işlem olan su yalıtımı ile çatıdan su sızıntısının tamamen ortadan kaldırılması ve en üst katların da konforlu mekanlar haline getirilmesi mümkündür. Kaldı ki ihmali halinde alt katlara kadar inebilen su sebebiyle sorun yaşanan diğer daireler de bu problemden kurtulmuş olmaktadır.

Çatı su yalıtımı için kullanılacak malzemeye çatının kapalı yada açık çatı olmasına göre karar verilir. Kapalı çatılarda kullanılacak ürünler genellikle cam yünü içerikli ve serme – yapıştırma şeklinde kullanılan malzemelerdir. Bu tür malzemelerin verimliliği yüksek olmakla birlikte, kapalı çatılarda yeni nesil çatı yalıtım ürünleri de kullanılabilmektedir.

Teras çatılarda ise son yıllarda popüler olan sıkma veya sürme şeklinde uygulanan, nano teknolojik yalıtım malzemeleri tercih edilir. Bu ürünler ısı veya su ile reaksiyona girerek işlevlerini yerine getirmekte ve bina içine su sızmasını engellemektedir.

Kadıköy çatı su yalıtımı yaptırmak istiyor ancak bunu kime yaptıracağınıza karar veremiyorsanız bizimle iletişime geçiniz. Çatınız için en doğru ürünü en kaliteli uygulama ile gerçekleştirerek sizi su sızıntısı sorunundan sonsuza kadar kurtaralım.

KADIKÖY’DE HİZMET VERDİĞİMİZ BÖLGELER

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonHEMEN ARA
web tasarım