ÜMRANİYE ÇATI SU YALITIMI

           Ümraniye çatı su yalıtımı yaptırmak istiyorsanız, size bir telefon kadar uzak olduğumuzu bilmenizi isteriz. Çatı su yalıtımı konusunda profesyonel ve deneyimli ustalarımız ile hizmet veriyoruz. Tüm çatı yalıtımı uygulamaları arasında özellikle İstanbul’da en fazla ihtiyaç hissedilen su yalıtımı, deneyim ve profesyonel uygulama gerektiren bir iştir.

Ümraniye çatı su yalıtımı işimizde en kaliteli yalıtım malzemeleri ile uygulama yapıyoruz. Çatının özelliği ve büyüklüğüne göre belirlenen su yalıtım malzemesi ile gerçekleştirdiğimiz işlem, sizi uzun yıllar su sızıntılarından ve buna bağlı diğer olumsuz sonuçlardan koruyacaktır.

ÜMRANİYE ÇATI SU YALITIMI

ÜMRANİYE ÇATI SU YALITIMI

 

Su yalıtımı yapılırken kullanılacak malzeme konusunda seçenekler oldukça fazla. Özellikle son yıllarda üretilen nano teknolojik ürünler sayesinde uzun yıllar verimli şekilde kullanılabilecek yalıtımlar elde edilmektedir. Ancak kiremit çatısı olan binalarda camyünü ve benzeri içerikte malzemelerle de su yalıtımı yapılması mümkündür.

Çatı su yalıtımında önemli olan hangi malzemenin kullanıldığı değil, kullanılan malzemenin kalitesidir. Malzeme türüne çatının durumu ve ihtiyaçları göz önünde bulundurularak karar verilir. Ama kalitesiz bir malzeme kullanılması, kısa zaman içinde sorun yaşanmasına sebep olacaktır.

Su yalıtımı yapılacak çatıda önce bir keşif yapılmalıdır. Su sızıntısı varsa bunun sebebi ve kaynağı tespit edilmeli ve önce bu problem ortadan kaldırılmalıdır. Örneğin çatı örtüsünün sebep olduğu su sızıntılarında, öncelikle bu kısmın tamiri gerekebilir. Aksi takdirde yapılacak su yalıtımından beklenen fayda sağlanamaz. Ayrıca yalıtım yapılacak zeminin temiz ve pürüzsüz olması çok önemlidir. Hangi tür su yalıtım malzemesi kullanılırsa kullanılsın, malzemenin zeminle bütünleşmesi için zeminin pürüzsüzlüğü önem taşır. Bu özellikte olmayan çatılarda önce zeminin pürüzsüz ve sorunsuz hale getirilmesi işlemi yapılır.

Su yalıtım malzemesi uygulanırken, zeminle arasında hiçbir boşluk kalmamasına özen gösterilmeli ve parçalı malzeme uygulanacaksa, birleşim yerlerinin çok sağlam yapıştırılması gereklidir.

Ümraniye çatı su yalıtımı uygulamalarımızda geniş ürün seçenekleri ile hizmet veriyoruz. Çatınızın büyüklüğü, binanızın özelliği, çatının mevcut durumu gibi kriterlere göre malzeme seçerek yalıtım yapıyoruz. Uygulamadan önce çatınızda su yalıtımını etkileyecek sorunları ortadan kaldırıyoruz. Böylece su yalıtımından tam randıman almanızı sağlıyoruz.

ÜMRANİYE’DE HİZMET VERDİĞİMİZ BÖLGELER

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonHEMEN ARA
web tasarım