KADIKÖY ÇATI YAPAN FİRMALAR

KADIKÖY ÇATI YAPAN FİRMALAR

KADIKÖY ÇATI YAPAN FİRMALAR

           Kadıköy çatı yapan firmalar arasında gerek kalite gerekse ekonomik fiyatlar açısından en çok tercih edilen ve en güvenilen firma olduğumuz konusunda iddialıyız. Eğer Kadıköy çatı yapan firmalar içinden hangisi ile çalışacağınız konusunda karar veremiyorsanız, bir de bizimle görüşün. Uygulamalarımız ve fiyatlarımızı diğer firmalarla karşılaştırdıktan sonra karar verin.

Çatı yapımı teknik bilgi ve deneyimi birlikte kullanmayı gerektiren, kendine özel bir iştir. Her ne kadar inşaat işleri arasında kabul edilse de, çatı yapımı bilinen inşaat işlerinden farklı uygulamalar ve malzemelerle gerçekleştirilir. Üstelik binanın atmosfer olaylarına en açık kısmına yapılan çatıların mukavemetli ve kullanışlı olması için dikkat edilmesi gereken bazı detayları, normal inşaat işleri ile uğraşan ustaların bilgilerinin dışındadır.

Günümüzde çatı yapımı için çok değişik teknikler ve mimari tarz kullanılır. Değişen bina silüetleri ve inşaatta kullanılan malzeme çeşitliliği, binaların çatılarının da bu görünümle uyumlu olmasını zaruri hale getirmiştir. Bu yüzden her çatı stili her binada uygulanamaz. Ancak ülkemizde geleneksel tercih olarak kiremit veya saç çatılar daha fazla tercih edilmektedir. Bunun yanında yeni nesil malzemelerle daha dekoratif çatı inşaatlarına da sıkça rastlamaya başladık. Bu yüzden farklı mimari tarzda inşa edilecek çatılar, farklı malzemelerle çalışmayı ve bunların uygulanma tekniği konusunda bilgi sahibi olmayı de gerektirmektedir.

İşte bu yüzden çatı yapımı, konusunda deneyimli ve bilgi sahibi kişiler tarafından gerçekleştirilmesi gereken bir iştir. Yeni mimari tarza uygun şekilde, cam kaplama bir binaya kiremit çatı yapılmayacağını, eski betonarme bir binada çelik konstrüksiyon çatı iskeleti kullanılmayacağını bilecek kadar deneyimli olmak, çatı yapımı için gerekli liyakat ve bilgi için örnek gösterilebilir.

Kadıköy çatı yapan firmalar konusunda bir arayışa girdiyseniz, dikkat etmeniz gereken birkaç husus olduğunu belirtmek isteriz. Öncelikle çalışacağınız firmanın referansları ve daha önce bitirdikleri işleri incelemeli, mümkünse ustaları ile bizzat görüşmeli ve çatı yapılacak alanda keşif yapmalarını istemelisiniz. Ayrıca belli bir işyeri olmayan, sadece cep telefonu ile ulaşabileceğiniz ustalarla çalışmak, ileride yaşayacağınız sıkıntılarda muhatap bulamamanız anlamına gelir.

KADIKÖY’DE HİZMET VERDİĞİMİZ BÖLGELER

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonHEMEN ARA
web tasarım