ÜMRANİYE ÇATI İZOLASYON USTASI

ÜMRANİYE ÇATI İZOLASYON USTASI

ÜMRANİYE ÇATI İZOLASYON USTASI

          Ümraniye çatı izolasyon ustası hizmetine ihtiyacınız varsa, bölgenin en iyi çatı izolasyon ustaları ile çalıştığımızı belirtmek isteriz. Tüm ustalarımız gerek çatı izolasyonu gerekse tüm çatı uygulamaları konusunda deneyime sahip kişilerdir. Sektörün en iyi çatı ustaları ile çalışmak konusunda misyon geliştirmiş olan firmamızın ekibi, Ümraniye bölgesinin en profesyonel ustalarından oluşturulmuştur.

Çatı izolasyonu, özellikle İstanbul gibi şehirlerde zaruri uygulamalardan biridir. Birkaç farklı iklimin birlikte görüldüğü ve yılın her mevsimi yağış alabilen İstanbul’da çatılardan kaynaklanan en büyük sorunlardan biri su sızıntılarıdır. Çatıların inşasında hatalı uygulamaların yapılması veya uzun zaman bakım onarım görmemesi sebebiyle zaman içinde yıpranan çatılar, bir süre sonra su sızıntılarına sebep olur. Önce binaların en üst katını etkileyen su sızıntıları, önlem alınmazsa zaman içinde binanın alt katlarına da sirayet ederek ciddi bir problem haline gelir. Rutubet, beton yapının hasar görmesi, evlerde sağlıksız koşulların oluşmasına sebep olan su sızıntıları için yalıtım yapılması gerekir.

Ayrıca kış koşullarının ağır geçtiği İstanbul’da artan enerji maliyetlerinden kurtulmanın ilk yollarından biri de binalardaki ısı kayıplarını engellemektir. Bina mantolama işlemi bu anlamda bir çözüm olsa da ısı kayıplarını tam olarak ortadan kaldırmaz. Çünkü binaların ıs kaybına sebep olan en önemli alanı çatılardır. Isınan havanın yükselmesi sebebiyle, en üst katta görülen ısı kaybı, zincirleme olarak tüm katları etkiler ve tüm katlarda gereksiz enerji harcamaları ortaya çıkar.

Ümraniye çatı izolasyon ustası hizmetlerimiz ile gerek ısı gerekse su yalıtımı konusunda yeni nesil malzemelerle uygulamalar gerçekleştiriyoruz. Trafik veya başka sebeplerle gürültünün fazla olduğu bölgelerde ses yalıtımı da yapmaktayız. Ancak çatı izolasyonu yaptırmaya karar verdiyseniz ısı, ses ve su yalıtımının birlikte uygulandığı bir işlem daha ekonomik olacaktır. Yeni nesil yalıtım malzemeleri arasında tüm bu özellikleri birlikte sağlayan ürünler bulunmaktadır.

Ümraniye çatı izolasyon işlerinizi güvenle emanet edebileceğiniz bir firma olduğumuzu gururla söyleyebiliriz. Uzun yıllardır emek verdiğimiz çatı sektöründe, memnun müşterilerimiz ve tamamladığımız projelerimiz ile faaliyetlerimize yılın 12 ayı devam ediyoruz.

ÜMRANİYE’DE HİZMET VERDİĞİMİZ BÖLGELER

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonHEMEN ARA
web tasarım