ÜMRANİYE ÇATI YALITIMI

ÜMRANİYE ÇATI YALITIMI

ÜMRANİYE ÇATI YALITIMI

              Ümraniye çatı yalıtımı için çok fazla talep aldığımız bir bölge. İstanbul’un Anadolu yakasında yer alan bu güzel ilçe, aynı zamanda denize olan yakınlığı sebebiyle de binalarda çatı kaynaklı sorunların sıkça yaşandığı bir alan.

Ümraniye çatı yalıtımı için gelen taleplerde ısı, su ve ses yalıtımının birlikte istendiği uygulamalarla sıkça karşılaşıyoruz. Çatılarda yapılan yalıtım uygulamaları için iş sahipleri tek seferde tüm mevcut veya ileride doğabilecek ihtiyaçları da göz önünde bulundurarak yalıtım çeşitlerinin hepsinin aynı anda yapılmasını tercih ediyorlar.

Bunun yanında daha önceden ısı veya su yalıtımı yapılan ancak zaman içinde olmayan yalıtıma ihtiyaç duyan binalarda da eksik olan yalıtımları da gerçekleştirmekteyiz. Mevcut yalıtımın yıpranması ve verimliliğini yitirmesi sebebiyle sökülerek yeniden yalıtım yaptığımız binalar da hayli fazla. Bu yüzden Ümraniye çatı yalıtımı işlerini geniş bir yelpazede değerlendiriyor ve her talebe uygun teklif ve projeler hazırlıyoruz.

Çatı yalıtımı binalarda görülen su sızıntıları ve ısı kayıpları gibi mali ve fiziki sonuçları olan sorunları ortadan kaldırdığı gibi, gürültünün çok olduğu bölgelerde ses yalıtımı ile de bu sorunun giderilmesi mümkün. Yeni nesil yalıtım ürünleri su, ısı ve ses yalıtımının aynı anda yapılmasına imkan verecek özellikte üretiliyor. Bu da tek uygulamada tüm yalıtım faydalarını elde etmeye imkan veriyor.

Binanızda sadece su yalıtımı olması sizi ısı kayıplarına karşı korumaz. Sadece ısı yalıtımı da su sızıntılarını engellemez. Bu yüzden bizim tavsiyemiz, çatınıza yalıtım yaptırmaya karar verdiğinizde hem ısı hem su yalıtımını aynı anda istemeniz olacaktır. Böylece tam bir koruma sağlamış, sonradan ortaya çıkacak sorunlar için ekstra masraftan kurtulmuş olursunuz. Kaldı ki özellikle su sızıntıları sebebiyle ısı kayıpları yaşandığı ve evlerin çok daha zor ısındığı bilinir. Bu yüzden ısı yalıtımı ve su yalıtımını bir bütün olarak ele almalı ve birlikte yaptırmalısınız.

Çatı yalıtımı lüks değil ihtiyaçtır. Hatta maddi anlamda sizi külfetten kurtaracak bir zarurettir. Yalıtım yaptırmak için çatınızda sorun çıkmasını beklemeden önlem almanız hem ekonomik hem de sağlıklı bir yaklaşım olacaktır.

ÜMRANİYE’DE HİZMET VERDİĞİMİZ BÖLGELER

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonHEMEN ARA
web tasarım